KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Trvalo to, ale dočkali jsme se! Za žlutými vestami možná stojí Putin! Plantážník jeden neposedný!

A na mě již přicházely smuténky, že na to nedojde! Ale dočkal jsem se, je to tady! Přičinili se i redaktoři ČT, kteří při protestech v Paříži zaslechli ruštinu! Nekecám! Fakt! Pecka, co? A byť z toho Jakub Szántó z ČT „nechce dělat závěry“, tak dělá. Taky nechci dělat závěry, ale co anglické nápisy na transparentech při antiBabiš/antiZeman demonstracích u nás? Nebo Holanďan vyhazující neuvědomělé květiny 17. listopadu do koše?
Žluté vesty
Žluté vesty
@abdfree2 / Twitter

reklama

„Mezi účastníky nepokojů ve Francii byla slyšet i ruština, uvedli někteří svědci včetně Čechů,“ píše server iDnes. Ne že bychom to nečekali!

Nechci z toho dělat žádné závěry... ale dělám

Redaktor Jakub Szántó na Twitteru napsal: „Skupinka radikálů poblíž pařížského Vítězného oblouku rozbíjí cizí majetek... ovšem za zřetelně ruského štěbetání. A když se vpředu pohne policie, zařve jeden z nich ‚Назад!‘ Nechci z toho dělat žádné závěry, jen snad poradit ruským médiím, aby zkusily zapátrat, ну?“

 

„Máme ve zvuku, jak na nás během standupu pokřikují žluté vesty rusky...,“ odpověděl mu zpravodaj ČT ve Francii Jan Šmíd.

Da, da. Nicméně jde opravdu o ruštinu? Nebyla čirou náhodou někde slyšet i arabština? Co lze vyvozovat z angličtiny při demonstracích u nás, na Slovensku nebo v jiných zemích…?

„Západní tajné služby i analytici podezírají Moskvu, že v roce 2016 ovlivnila americké prezidentské volby i referendum o vystoupení Británie z Evropské unie,“ píše dále v článku iDnes.

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Vyšetřovací komise proti cizímu (ruskému) vlivu? A poradci budou Janda, Kundra nebo Štětina? To abych zahodil svůj odznak „Agent Kremlu“

Rusko ohrožuje naše hodnoty, kdežto islám je obohacením

Takže po ovlivnění amerických prezidentských voleb a hlasování o Brexitu (které obojí nevyšlo úplně tak, jak si „liberální demokrati“ představovali) má zaostalé Rusko (Putin) prsty i v demonstracích po celé Francii. Mám za to, že ten ruský šváb má snad červené tlačítko úplně na všechno.

Jen mi do toho všeho nějak nezapadá Skripal, kterého ani nejjedovatějším jedem na světě nedokázali nedostižní Rusové sestřelit.

Začínáme být my i celý paranoidní Západ trochu k smíchu. Rusko je pro nás smrtící hrozbou, která neustále ohrožuje naše hodnoty, kdežto „mírumilovný“ islám reprezentovaný „lékaři“ a „inženýry“ ze subtropické Afriky a Blízkého východu je pro nás obohacením.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!