Koronavirus dál ohrožuje celebrity: Nákazu potvrdili Heimdall a Tormund

Představitelé dvou zdatných válečníků, Idris Elba alias marvelácký Heimdall a Kristofer Hivju známý jako Tormund ze Hry o trůny, potvrdili pozitivní výsledky testů na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 v těle. Oběma hercům se zatím vede dobře.
Žádná celebrita není v bezpečí.
Žádná celebrita není v bezpečí.
instagram/@idriselba

reklama

„Dnes ráno mě pozitivně testovali na COVID-19. Je mi dobře, nepociťuji žádné příznaky, ale zůstávám v izolaci,“ napsala včera hvězda akčních filmů Elba na Twitteru. „Zůstaňte doma a buďte pragmatičtí. Budu vás informovat o tom, jak to se mnou pokračuje. Žádnou paniku!“ uzavřel představitel Heimdalla svůj tweet. 

Vedle britského herce se nemocí COVID-19, kterou koronavirus způsobuje a která má příznaky podobné chřipce, nakazil i seveřan Kristofer Hivju. Norský herec s pověstnou rezavou kšticí a stejně zbarvenými vousy ztvárnil například oblíbeného Tormunda v seriálu Hra o trůny.

Tom Hanks se nakazil koronavirem. 3

Trosečník Hanks se nakazil koronavirem

„Zdravím z Norska! Lituji, že to musím sdělit, ale dnes jsem byl pozitivně testován na COVID-19. Moje rodina a já se doma izolujeme, dokud to trvá,“ napsal představitel postrachu Noční hlídky ze Hry o trůny. „Jsme v dobrém zdravotním stavu. Mám jen mírné příznaky nachlazení,“ uklidnil herec své fanoušky na Instagramu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kristofer Hivju (@khivju),

Hivju si je navíc plně vědom, že do boje s koronavirem se musí zapojit všichni: „Jsou mezi námi lidé s vyšším rizikem, pro něž by tento virus mohl být zničující diagnózou, takže vás všechny vyzývám, abyste byli velmi opatrní; umyjte si ruce, udržujte vzdálenost 1,5 m od ostatních, jděte do karantény; prostě udělejte vše, co je ve vašich silách, aby se virus nerozšiřoval. Společně můžeme bojovat proti tomuto viru a odvrátit krizi v našich nemocnicích. Prosím, dávejte si pozor na sebe, udržujte si odstup a zůstaňte zdraví!“

Olga Kurylenko má koronavirus.

Bond girl Olga Kurylenko je nakažená koronavirem

S podobným apelem přicházejí celebrity nejen světově známé, ale i české. Mnohé z nich na sociální sítě umísťují videa, jak si správně umývat ruce. Mezi ně patří i kuchařská celebrita Gordon Ramsay.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Gordon Ramsay (@gordongram),

Jiní pro změnu apelují na svědomí svých fanoušků a pod hashtagem #rouskanenihanba vyzývají k nošení ochrany úst a nosu na veřejnosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený TOP STAR (@topstarofficial),

reklama

reklama