Krasavec Tom Hardy se těší na druhého potomka se Charlotte Riley!

Hollywoodský lamač srdcí Tom Hardy se těší se svou ženou Charlotte Riley na druhé děťátko! Před pár hodinami zveřejnil pár radostnou novinu veřejnosti. Není divu, že na každé společenské události, kde se dvojice objevila, zářila štěstím.
Tom Hardy
Tom Hardy
instagram/@spletnik.ru

reklama

Dvojice už jednoho potomka má. První dítě se jim narodilo na podzim roku 2015, ale stále se o něm nemluví, protože si Hardy i Charlotte si své soukromí pořádně střeží. Není tak žádným překvapením, že oba tak dlouho novinu o dalším dítěti tajili. Herec pak má ještě syna Louise s bývalou přítelkyní Rachael Speed.

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti na drogovou závislost. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. Dunkerk, Temný rytíř povstal nebo dokonce seriál Peaky Blinders - to jsou filmy, které se řadí do nekonečného seznamu Hardyho počinů. A aby toho nebylo málo, dokonce to vypadá, že Hardy převezme žezlo od Daniela Craiga a usedne na trůn jako nový James Bond.

 

Příspěvek sdílený ENTP (@nnnnataha),

reklama

reklama