Krásná a talentovaná - taková je Alžběta Ferencová aka Zea!

Modelka, tanečnice, herečka a aktuálně především zpěvačka Alžběta Ferencová aka Zea vydala svůj první sólový singl Is this Love? A chystá debutové EP. Začátek pěvecké kariéry byl přitom jen taková náhoda...
Zea
Zea

reklama

Sedmadvacetiletá rodačka z východoslovenského Prešova se po účasti na soutěžích krásy začala prosazovat ve světě modelingu. Otevřely se jí také možnosti v oblasti tance, kterému se věnuje už od dětství. Podílela se tak na choreografiích slovenské verze show Let's dance a dalších televizních projektech. 

A jakáže to náhoda ji přivedla ke hudbě? Alžběta dostala roli v úspěšném slovenském seriálu, kde si zahrála zpěvačku a poprvé se tak postavila před mikrofon. Z fiktivní kapely souhrou dalších náhod vznikla reálná dívčí skupina Forsomeone, která zazářila v soutěži Česko-Slovensko má talent a následně vydala tři singly. Loni ale Alžběta vstoupila na sólovou dráhu pod uměleckým jménem Zea. „Jako Zea jsem začala úplně novou kapitolu života a ráda bych, aby lidé naplno vnímali hlavně to, co je pro mě teď podstatné, a to je hudba,“ říká talentovaná zpěvačka.

Loni v říjnu vydala debutový singl Is this love?, který vzdává hold lásce. Teď Zea pracuje na nových projektech a plánuje vydat své první EP. „Chci být především pravdivá a vypovídat o tom, co si skutečně myslím anebo cítím. Baví mne originální a upřímná hudba, která lidi chytí za srdce a dotkne se jejich nitra. A přesně takovou chci tvořit,” míní Zea.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama