Krásná pokojská: Jak se Jennifer Lopez připravovala na roli moderní Popelky?

Obyčejná pokojská a vlivný politik? Nevypadá to, že by se jejich cesty někdy mohly spojit. Romantický film Krásná pokojská pojednává o lidských touhách a fantaziích, které nemusí být jen pohádkou pro děti.
Krásná pokojská
Krásná pokojská
Sony Pictures

reklama

V neděli od 20.00 na Prima MAX uvidíte, že štěstí může potkat každého a opravdu všude. Podívejte se na Krásnou pokojskou z Manhattanu ve vydařeném romantickém filmu. Stele postele v pětihvězdičkovém hotelu, je svobodná matka a vydělává si svých pár babek za to, aby měli boháči v koupelně čisté ručníky a dostatečný počet mejdlíček. A jednoho dne zjistí, že jeden z ubytovaných vlastně není až takový snob. A on zase zjistí, že...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krásná pokojská - upoutávka

Chcete prozradit, jak tento příběh skončí? V původní slavné pohádce spolu žili šťastně až na věky. V této moderní číhají na moderní "Popelku" mnohé nástrahy. Tak například je tady ve hře ještě děcko. Shánčlivá imigrantka Marisa (Jennifer Lopezová) je také milující matka malého Tye, kterého vychovává sama. Ten zrovna neprožívá lehké období. Ve škole musí přednést před publikem svůj referát a jeho otec mu stále jen slibuje, že se objeví, ačkoliv své sliby nakonec nikdy nesplní.

Co jste o filmu Krásná pokojská nevěděli?

  • Film Krásná pokojská se natáčel v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu.
  • Herečka Jennifer Lopez je stejně jako filmová Marisa portorikánkou narozenou v Bronxu, pocházející z prostředí pracující třídy. "Znala jsem tuto dívku lépe než jakoukoliv jinou postavu, kterou jsem kdy hrála," prohlašuje Jennifer Lopez. "Znám ten pocit, když člověk zakazuje sám sobě snít o lepším životě."
  • Jennifer Lopez se na natáčení připravovala mimo jiné tak, že trávila nějaký čas se svobodnými matkami, povídala si se skutečnými hospodyněmi a vzpomínala na své dětství v Bronxu.
  • "Na příběhu se mi líbí hlavně to, že Marisa se nijak zvlášť nežene do vztahu se svým princem, protože má obavy ze ztráty sociálního zajištění pro sebe a svého syna, kterého se jí podařilo dosáhnout až po velkém úsilí," říká k filmu jeho scénárista Kevin Wade.

Romantický snímek Krásná pokojská uvidíte v neděli od 20.00 na Prima MAX.

reklama

reklama