KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

Odreagujte se, nechte se vtáhnout do napínavých detektivních příběhů. Sledujte kriminální seriály a pořady kdykoliv online! Podle vlastního výběru. Hledejte vrahy a odkrývejte tajemství zločinu s těmi nejlepšími vyšetřovateli.
Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz
Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

reklama

Ty nejlepší sériály a filmy z žánru kriminální můžete sledovat  kdykoliv ONLINE v našem archivu na iPrima.cz . Vyberte si!

Krimisérie a seriály online

Své oblíbené pořady a filmy můžete sledovat i zcela bez reklam. Využijte službu iPrima bez reklam.

Hudson a Rex

Hudson a Rex. Expert na vraždy a chlupáč s vytříbenými smysly jsou na stopě zločinu v kanadském krimiseriálu podle legendárního Komisaře Rexe.

Polda

Užijte si všechny tři řady! Komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. V době dotykových telefonů, Facebooku, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření.

Michalova vizáž i chování drsňáka naráží na uhlazenost a postupy mladého kolegy (Igor Orozovič) a spory mezi touto nesourodou dvojicí, která v každém díle řeší vždy jeden případ, jsou zdrojem různých humorných situací.

Temný kraj

Vsaďte na Lukáše Vaculíka v hlavní roli seriálu Temný kraj. Ten se jako vyšetřovatel Petr Kraj, na jehož vlastní rameno neúprosně klepe smrt, vrací do rodného kraje, kde se dějí věci, se kterými si místní policie neví rady.

Případy mezi životem a smrtí nezklamou:

Bosch

Necouvne ani tváří v tvář smrti a hrozbám proti vlastní rodině. Jde mu o jediné – najít spravedlnost pro oběti brutálních zločinů. Takový je nový televizní vyšetřovatel Harry Bosch v krimiseriálu Bosch.

Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů. Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jiné příběhy vyvolávají úsměv a jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Z místa činu

Z Místa činu vás nechá nahlédnout do pozadí vyšetřování. Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních trestných činů, rekonstrukce a psychologie zločinu, jak probíhají výslechy klíčových postav?

Walker Texas Ranger

Odolá snad někdo příběhům neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím, že v boji se zločinem vyznává staré osvědčené metody? Psát, že v hlavní roli exceluje Chuck Norris je asi zbytečné. Protože tohle přece každý ví;-)

V.I.P. vraždy

Kdo má chuť na třaskavou energii mezi mužem a ženou, pusťte si divácky úspěšné V.I.P. vraždy.

Mladý a neklidný detektiv Patrik Děrgel dělá svou práci dobře, zatímco mu do ní neohroženě mluví úspěšná spisovatelka detektivek Soňa Norisová.

Pusťte si celé dvě série, kdykoliv dostanete chuť:

Kapitán Exner

Kapitán Exner (Michal Dlouhý) je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem – kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem.

Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Odpočiňte si na dovolené s detektivkami s kapitánem Exnerem:

Mordparta

Zkusíte dopadnout zločince s Jiřím Bartoškou jako Colombem v české Mordpartě? Máme pro vás obě řady tohoto oblíbeného seriálu.

 

Linka

Úspěšná minisérie Linka ukazuje, že na lince 112 pracují také jen lidé, kteří kromě dalších schopností musí umět přesně rozdělit pracovní a soukromý život. Právě na ně totiž spoléhají volající, kteří potřebují pomoci zachránit život, uhasit požár a vyřešit další stovky složitých situací. Denně, každou hodinu, každou minutu.

Ještě více filmů i celých pořadů k půjčení online

Přes stovku filmových trháků i seriálů všech žánrů si můžete vybrat a přehrát a sledovat online v archivu na iPrima.cz nebo si je můžete na 48 hodin půjčit v naší Videopůjčovně:

 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!