KRIMI léto ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály na iPrima.cz

Nechte se vtáhnout do napínavých detektivních příběhů. Sledujte je kdykoliv online! Podle vlastního výběru. Hledejte vrahy a odkrývejte tajemství zločinu během celého léta a s těmi nejlepšími vyšetřovateli.
Nejlepší kriminální seriály na iPrima.cz
Nejlepší kriminální seriály na iPrima.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Premiérové i již divácky oblíbené. Ty nejlepší sériály z žánru kriminální můžete celé léto sledovat  kdykoliv ONLINE v našem archivu na iPrima.cz . Vyberte si!

Krimisérie a seriály online

Své oblíbené pořady a filmy můžete sledovat i zcela bez reklam. Využijte službu iPrima bez reklam.

Polda

Užijte si všechny tři řady! Komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. V době dotykových telefonů, Facebooku, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření.

Michalova vizáž i chování drsňáka naráží na uhlazenost a postupy mladého kolegy (Igor Orozovič) a spory mezi touto nesourodou dvojicí, která v každém díle řeší vždy jeden případ, jsou zdrojem různých humorných situací.

Vraždy v Brokenwoodu 

Detektiv inspektor Mike Shepherd je frajer a svou práci odvádí skvěle. O poznání hůř mu to ale jde v mezilidských vztazích! Jeho vyšetřovací metody jsou poněkud dosti nekonvenční, což se samozřejmě odráží i na tom, jak vychází se svými kolegy.

Temný kraj

Vsaďte na Lukáše Vaculíka v hlavní roli seriálu Temný kraj. Ten se jako vyšetřovatel Petr Kraj, na jehož vlastní rameno neúprosně klepe smrt, vrací do rodného kraje, kde se dějí věci, se kterými si místní policie neví rady.

Případy mezi životem a smrtí nezklamou:

1890

Sebevědomý detektiv Jánoš Marton (Ján Koleník) je odvelen z Pešti a přijíždí na zámek hraběte Wisniewského, kde byla zavražděna služka. Spolupráce s místním strážmistrem však od začátku drhne… Úspěšný slovenský historický krimiseriál (2017).

Případy inspektora Lynleyho

Protiklady se prý přitahují, ale tihle dva ze slavného britského seriálu (2001) se nemůžou ani vystát. Na jedné straně zjemnělý, kultivovaný inspektor Lynley, na druhé přidrzlá, nesnesitelná a neoblíbená seržantka Haversová. Jenomže teď musí spolupracovat na vyšetřování zločinů.

Policie v akci

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Akce, která vás v televizi také hodně bavila.

Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů. Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jiné příběhy vyvolávají úsměv a jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Sledujte Policii v akci kdykoliv online:

V.I.P. vraždy

Kdo má chuť na třaskavou energii mezi mužem a ženou, pusťte si divácky úspěšné V.I.P. vraždy.

Mladý a neklidný detektiv Patrik Děrgel dělá svou práci dobře, zatímco mu do ní neohroženě mluví úspěšná spisovatelka detektivek Soňa Norisová.

Pusťte si celé dvě série, kdykoliv dostanete chuť:

Vraždy v Midsomeru

Kultovní britský seriál Vraždy v Midsomeru je plný vražd. A vy ho nyní můžete také sledovat v našem online archivu na iPrima.cz. Od první série! 

Kapitán Exner

Kapitán Exner (Michal Dlouhý) je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem – kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem.

Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Odpočiňte si na dovolené s detektivkami s kapitánem Exnerem:

Komisař Rex

Užijte si dnes již legendární krimiseriál s mimořádným čtyřnohým komisařem Rexem v hlavní roli. Původně rakouský detektivní seriál rakouské televize o kriminalistických případech oddělení vražd vídeňské policie nikdy nezklame!

Mordparta

Zkusíte dopadnout zločince s Jiřím Bartoškou jako Colombem v české Mordpartě? Máme pro vás obě řady tohoto oblíbeného seriálu.

Vraždy na přelomu století

Zkušený detektiv Jan Edigey-Korycki si uvědomí, že skutečný vrah jeho matky je patrně stále na svobodě, když jsou nalezeny další podobně zmrzačené oběti. Dá dohromady vyšetřovací tým a začne znovu pátrat. Vrahem musel být podle všeho někdo z jejího blízkého okolí…

Polský kriminální seriál (2017) patří k těm nejsledovanějším. Přehrajte si dostupné díly:

Linka

Úspěšná minisérie Linka ukazuje, že na lince 112 pracují také jen lidé, kteří kromě dalších schopností musí umět přesně rozdělit pracovní a soukromý život. Právě na ně totiž spoléhají volající, kteří potřebují pomoci zachránit život, uhasit požár a vyřešit další stovky složitých situací. Denně, každou hodinu, každou minutu.

Ještě více filmů i celých pořadů s možností sledování online?

Přes stovku filmových trháků i seriálů všech žánrů si můžete vybrat a přehrát a sledovat online v archivu na iPrima.cz nebo si je můžete na 48 hodin půjčit v naší Videopůjčovně!

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama