Krokodýl Dundee 2: Odhalíte 6 chyb, které se do filmu vloudily?

New York je krásné město, ve kterém se dá zažít spousta legrace. Ale ruku na srdce, pro lovce z buše nikdy nebude tím pravým domovem. Volání divočiny přichystá Dundeemu nejedno dobrodružství. Podívejte se na komedii Krokodýl Dundee 2 v nedělním Prima kině ve 20.15 na Primě.
Krokodýl Dundee2 (5)
Krokodýl Dundee2 (5)

Australský lovec Mick (Paul Hogan) žije s novinářkou Sue (Linda Kozlowski) v New Yorku. Nijak si to ale neužívá, nudí se a nemůže sehnat práci. Nuda však skončí velmi záhy ve chvíli, kdy je Sue unesena kolumbijským mafiánem a Mick začne být vydírán. Suein bývalý manžel a reportér totiž vyfotografuje onoho mafiána při vraždě. Než se jej mafie zbaví, stihne fotografie poslat Sue.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Krokodýl Dundee 2 - upoutávka
Krokodýl Dundee 2 - upoutávka

Mick se šarmem sobě vlastním přemluví partu pankáčů a společně se vloupají do mafiánova luxusního sídla. Podaří se jim přemoci stráže a Sue osvobodit. Ačkoliv jim protidrogové oddělení nabídne policejní ochranu, Mick neváhá a vrací se spolu se Sue do starého srubu uprostřed divočiny. Bohužel jej mafie vyhmátne i tam a nezbývá mnoho, aby za prohnanost a odvahu oba zaplatili životem.

 

6 chyb, které se vloudily do filmu Krokodýl Dundee 2

  • Sue se v první scéně probouzí s černými odrosty na hlavě. O pár vteřin později ve sprše má kořínky blonďaté.
  • Když Mick s Leroy Brownem a bandou jedou autem z centra na Long Island, je slyšet poznámka „Řaď v klidu!“ Ale Cadillac Sedan Deville řadicí páku nemá, vyrábí se pouze v provedení s automatickou převodovkou.
  • Když Bob fotí mafiána v akci, před objektivem fotoaparátu je natolik veliký zelený list, že by bylo nemožné, aby byla vražda na fotografii rozpoznatelná.
  • Obálka s údajným filmem, kterou pošťák předává Mickovi, je placatá. Filmový svitek v ní být nemůže.
  • Mick hodí po členovi gangu nůž, který je viditelně upevněný na lanku.
  • Netopýři nejsou skuteční, ale uměle vytvoření. I oni jsou na dobře viditelných lankách.

Mick a Sue svoji i ve skutečnosti

Paul Hogan a Linda Kozlowski byli dlouhá léta spokojeným manželským párem. Prožili spolu téměř čtvrtstoletí. Když se v červenci loňského roku rozvedli, byl to pro mnohé šok. Šestapadesátiletá Linda uvedla, že má plné zuby života vedle slavnějšího manžela: „Žila jsem v jeho stínu až příliš dlouho. Teď je konečně načase, abych vystoupila a ukázala, co umím. Je to moc příjemný pocit!“

Herečka a matka společného šestnáctiletého syna odkráčela z rozvodového řízení s tučným šekem na 6 milionů dolarů. Během rozvodu se nechala slyšet, že s manželem vlastně neměli skoro nic společného.

Nenechte si ujít australskou dobrodružnou komedii Krokodýl Dundee 2 v nedělním Prima kině ve 20.15

reklama