Kryštof Hádek ukáže ve filmu Backstage drsné zákulisí talentových soutěží

Na pořádné taneční kreace prvního českého tanečního filmu Backstage se těšte v neděli ve 20.15 na Primě. Snímek natočila Andrea Sedláčková a roli porotce si vyzkoušel Ben Cristovao. Zpěvák se tak poprvé představil ve filmu jako herec.
Fotky z filmu Backstage 14
Fotky z filmu Backstage 14

reklama

Herec Kryštof Hádek se proslavil rolemi hodných až stydlivých hrdinů. V prvním českém tanečním film Backstage, se ale Kryštof představuje úplně jinak, než jak ho známe. Hraje bezskrupulózního režiséra velké televizní talentové soutěže, který se nezdráhá s hrdiny filmu manipulovat a dělat podrazy. Vše ve jménu sledovanosti a zájmu diváků.

Tohle nám divačky sežerou i s navijákem, ty hlasujou nejvíc,“ pochvaluje si Kryštofova postava poté, co si bez lítosti pohrál s city mladých hrdinů. Intimní chvilku nejen pomohl zinscenovat, ale taky ji neváhal natočit. Sám Kryštof si svou roli a natáčení užil. „Naučil jsem se díky svojí roli během natáčení ovládat přenosový vůz,“  směje se Kryštof.

Podívejte se na televizní upoutávku k filmu Backstage:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Backstage - upoutávka

Film Backstage, jehož hlavním partnerem je televize Prima, nechá diváka nahlédnout i do zákulisí taneční show. Poznají tvrdé prostředí talentové soutěže bývalí i současní účastníci? „Dala jsem scénář přečíst pár lidem, kteří prostředí televizních soutěží znají. Jestli to není přehnané. Říkali, že ve skutečnosti je to mnohem horší,“ přiznává režisérka Andrea Sedláčková.

 

 

O filmu Backstage a herecké zkušenosti Bena Cristovaa

Taneční love story plná streetdance sleduje příběh dvou milenců a jejich taneční skupiny, která se protlouká po místních tanečních battlech. Pak se jim ale otevře svět velkého světa a showbyznysu díky účasti ve sledované televizní show. Talentová soutěž ale znamená pro jejich charaktery a přátelství těžkou zkoušku.

Zpěvák Ben Cristovao si s filmem do svého životopisu připsal další pracovní zkušenost. Poprvé se představil ve filmu jako herec. A když by herectví měl srovnat s vystupováním na koncertech, tak před publikem je mu prý lépe, než před filmovou kamerou. „Hudbě se věnuji už devět let. Takže člověk je na koncerty zvyklý. Ale jakmile přijde před kamery a ví, že má dát něco jak oni chtějí, tak je to komplikovaný a je opravdu potřeba studovat a věnovat se tomu,“ prozradil Ben.

Český film Backstage si pusťte v neděli ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!