Které celebrity budou na Hollywoodském chodníku slávy v roce 2020? VÍME TO!

Julia Roberts, Chris Hemsworth, Wendy Williams a mnoho dalších se dostanou na Hollywoodský chodník slávy v roce 2020.
Hollywoodský chodník slávy v roce 2020
Hollywoodský chodník slávy v roce 2020
twitter.com/firstpressNg

reklama

Výběrová komise ve čtvrtek oznámila, že na Hollywoodksý chodník slávy se v příštím roce dostane celkem 35 nových osobností, které se pohybují v hereckém a hudebním průmyslu, ale objeví se i hvězdy z jiných kategorií.

Batman
Autor: Rocksteady Batman

Jaké celebrity jsou vybrány? Favoritem je Chris Hemsworth, Julia Roberts, Octavia Spencer a Mahershala Ali. Na seznamu se objevil i filmový režisér Spike Lee, Lina Wertmüller a ikonická kostýmní výtvarnice Ruth E. Carter. Dokonce byla vybrána fiktivní postava Batmana.

Rami a Sami Malek

TOP 10 celebrit, které mají dvojče a netušili jste o tom!

Mezi další favority patří Christina Applegate, Andy Cohen, Cindy Crawford, Terry Crews, Kathie Lee Gifford, Nigel Lythgoe, Milo Ventimiglia, Burt Ward, Wendy Williams a Dr. Phil McGraw spolu s televizním producentem Harry Friedmanem a známým komikem Andy Kaufmanem, který se proslavil svým absurdním a velice provokativním pojetím humoru.

50 Cent
Autor: twitter.com/RapUp 50 Cent

Za hudební tvorbu jsou na seznamu jména jako Elvis Costello, Curtis "50 Cent" Jackson, Alicia Keys, Bobby Rydell, Alejandro Sanz, Tanya Tucker, Andy Madadian a mnoho dalších. Svou hvězdu dostane i slavná novinářka Susan Stamberg.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!