Láďa Hruška naučí diváky vyrobit si minipařníček z plata od vajec

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Z plata od vajec si vyrobíte minipařníček
Z plata od vajec si vyrobíte minipařníček

reklama

Pokud jste zaspali s přípravou na Velikonoční pondělí, jistě vás potěší Láďův trik, jak snadno a rychle obarvit vajíčka. Pan Dočkal nás pozve na návštěvu a ukáže svou rozsáhlou sbírku petrolejek. Bakterie a viry všemožného druhu přemůžete s vitaminovým elixírem na posílení imunity z přísad, které máte určitě všichni doma. Pokud vám chybí příroda, nezoufejte! Překrásný rozkvetlý záhon můžete mít kdekoli – klidně ve staré komodě. A Láďa Hruška ukáže, jak na to.

S boji s viry a bacily pomůže vitamínový elixír
Autor: archiv FTV Prima S boji s viry a bacily pomůže vitamínový elixír

K vaší peněžence i rukám bude šetrný domácí prostředek na mytí nádobí podle Láďovy receptury. Na poslední chvíli vám také ukážeme, jak na výrobu stylového velikonočního věnce. Při přípravě zahrádky jistě oceníte i Láďův vychytaný minipařeníček z plata od vajec, který šetří přírodu. A na závěr předvede Láďa recept na beránka z biskupského těsta na plechu.

Pokud jste nestihli velikonoční výzdobu, vyrobte si rychlý věnec
Autor: archiv FTV Prima Pokud jste nestihli velikonoční výzdobu, vyrobte si rychlý věnec

Sledujte 12. dubna ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama