Láďa Hruška vás naučí vyrobit si grilovací stoleček z palety

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
U grilování se bude hodit stolek z palet
U grilování se bude hodit stolek z palet
archiv FTV Prima

reklama

Do prázdnin zbývá sice jen necelý měsíc, ale pokud na něj potřebujete trochu extra energie, zkuste sedmikráskovou kůru. Na doplnění energie a snadnější usnutí přineseme i recept na banánový čaj. Láďa ukáže, jak vyrobit pojízdný grilovací stoleček z palety, abyste na každé letní grilovačce měli všechno při ruce. Vaši zahradu můžete zkrášlit záhonem z cihel a kol. Právě kvetou bezinky, takže doporučíme skvělý recept na bezinkovou limonádu i netradiční bezové řízky.

Zahradu můžete zkrášlit záhonem z cihel a kol
Autor: archiv FTV Prima Zahradu můžete zkrášlit záhonem z cihel a kol

Na léto si každý kutil zamiluje i pojízdnou lavičku s držákem na piva. Pan Pavel nás provede svým starým mlýnem s velkou pecí na chléb, vodním kolem, transmisí, mlýnským kamenem i řemenovým výtahem. A Láďa ukáže, jak se u starého dřevěného nábytku zbavit červotoče. Na samý závěr pak připraví vynikající hambáček s voňavým překvapením na grilu.

Pojízdná lavička s držákem na pivo potěší nejednoho chlapa
Autor: archiv FTV Prima Pojízdná lavička s držákem na pivo potěší nejednoho chlapa

Sledujte v neděli 7. června 2020 ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama