Leo Moracchioli si ochočil rodinku jednorožců a podmanil si Lucernu

Veleschopný tvůrce coverů vyjel se svou kapelou Frog Leap na první tour a při něm zavítal v pátek 26. dubna do pražského Lucerna Music Baru. Představil jedny ze svých nejznámějších předělávek – zazněl například song "Hello" od Adele nebo "Sail" od Awolnation.
Lucerna byla pokořena. Co bude příště?
Lucerna byla pokořena. Co bude příště?
instagram/@frogleapstudios

reklama

Hned v úvodu je nutné zmínit několik mínusů, které koncert nesl. Brány Lucerna Music Baru se otevřely půlhodinu po ohlášeném čase a koncert samotný se rozjel se zpožděním 40 minut. Je jasné, že nespokojené brblání fanoušků se neslo vzduchem. Leo se však během prvních několika tónů vykoupil ze všech svých hříchů a rozjel monstrózní show.

Okamžitě se strhla neuvěřitelná mela v řadách fanoušků, kteří neudrželi emoce na uzdě a rozjeli v malém kroužku pogo, které musel každou chvíli krotit zaměstnanec ostrahy. Leův maskot, skoro dvoumetrový králičí muž, však procházel davem a rozpumpovával jej k pařbě (pokud zrovna nedrtil na pódiu struny dětské kytary). Poté, co si nezvedený chlupáč nasadil pro píseň "Eye Of The Tiger" boxerské rukavice, kterými chtěl frontmana knockoutovat, vyběhla na pódium na pomoc doprovodná zpěvačka, drobná Hannah Boulton. Ta v souboji proti ušákovi zasadila pár dobrých ran (a nejen při této písni).

Leo Moracchioli si v Lucerně ochočil jednorožce.
Autor: Lukáš Pulec Leo Moracchioli si v Lucerně ochočil jednorožce.

Aby toho nebylo málo, vytáhl si zpěvák na pódium trio fanoušků navlečených v jednorožčích kostýmech, s nimiž si zapařil na píseň "Heathens" od Twenty One Pilots. „Měl bych si víc hlídat, kdo na koncerty chodí, aby mi něco takového už neuteklo,“ komentoval Leo zpozorování plyšové rodinky.

Vyprodaný bar se dusil ve vlastní šťávě a muzikanti se na pódiu pomalu tavili jako voskové figurky. Pitný režim si Leo zajistil, mimo jiné, i v Praze zakoupeným absinthem, do něhož se ale dostával složitě jako liška do konzervy sardinek. Nakonec však „childproof“ absinth pokořil.

Frog Leap feat. Leo Moracchioli.
Autor: Lukáš Pulec Frog Leap feat. Leo Moracchioli.

Stejně jako prokletou lahvičku si pokořila kapela Frog Leap i Prahu. Přes těch několik málo mínusů se převalila taková lavina plusů, že negativa zcela vymizela.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!