Leonardo se schovával pod tričkem: Že by nebyl ve formě?

Fanoušci Leonarda DiCapria (43) se už nemohou dočkat nového filmu o vrahovi Charlesi Mansonovi. Právě v něm se předvede „božský Leo“ a po jeho boku i Brad Pitt (54). Do té doby si mohou fanynky užívat pohledu na hercovo tělo, když sportuje... Nebo vlastně na jeho tělo zahalené tričkem. Že by teď herec nebyl úplně ve formě?
Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
instagram/@leonardcdicaprio

reklama

Když Leonardo zrovna nenatáčí, věnuje se sportovním aktivitám se svými kolegy z natáčení. Pro tentokrát si na jedné z pláží v Miami zahrál volejbal se svým hereckým kolegou Scottem Eastwoodem (32). Syn hollywoodské ikony Clinta Eastwooda není zatím slavný ani jako jeho otec, ani jako jeho přítel Leonardo. I přesto teď zaujal fanynky více. Své vypracované svlečené tělo vystavil sluníčku, zatímco Leo byl zahalen do trička. Fanoušci začali okamžitě spekulovat, zda DiCaprio nepřibral nějaké to kilo navíc. Spíš se ale zdá, že na rozdíl od svého kolegy nepotřebuje oslňovat ženy, jednu přeci doma má.

 

Příspěvek sdílel uživatel @scotteupdates,

Nový snímek Quentina Tarantina Kdysi dávno v Hollywoodu, ve kterém si hlavní role zahrají dvě nejžádanější jména filmového průmyslu Leonardo DiCaprio a Brad Pitt, pojednává o vrahovi Charlesi Mansonovi. Ten zavraždil mimo jiné i manželku slavného režiséra Romana Polanského Sharon Tate. Ta byla navíc v osmém měsíci těhotenství. Manson zavraždil se svými následovníky během dvou dnů v srpnu 1969 sedm lidí a následně byl odsouzen k doživotí. V listopadu loňského roku ve věku 83 let Charles Manson zemřel. 

Ve filmu si po boku hvězdného dua zahrají i Al Pacino, Tim Roth, Kurt Russell či kráska Margot Robbie, která zkušenost z natáčení s DiCapriem již má (Vlk z Wall Street). Půjde o devátý Tarantinův snímek a jeho premiéra se plánuje na 9. srpna příštího roku, tedy k 50. výročí smrti Sharon Tate.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!