Lovecká sezóna začíná: Jiří Mádl je zase single!

Jiří Mádl (31) na filmový festival v Karlových Varech sice dorazil, že by se ale bavil rozhodně nepůsobil. Po dvou letech se rozešel se sličnou blondýnkou Zuzanou. S tou plánoval dokonce založení rodiny, jejich cesty se ale rozešly. No, dámy, která z vás bude ta Jirkova nová pravá?
Jiří Mádl
Jiří Mádl
instagram/@great_famous.men_

reklama

I když se Jiří Mádl na karlovarském festivalu objevil, místo večírků a společenského života se věnoval primárně filmům a pracovním schůzkám. ‚‚Jirka se nedávno rozešel s přítelkyní a dost špatně to nese. Vůbec není ve své kůži a není mu příjemné o tom mluvit,‘‘ zmínil anonymní zdroj pro média. Sám herec ovšem celou situaci prozatím nekomentoval. 

S rozkošnou blondýnkou Zuzanou se Mádl seznámil při svých cestách do Vietnamu roku 2016 a dokonce s ní už plánoval děti. Celkem dlouho dvojice svůj vztah tajila, iniciativa to byla ovšem Zuzany, která si nepřála, aby se jejich vztah medializoval. Zdá se ale, že mají Jiřího vztahy celkem podobný průběh. Jeho románek s Evou Josefíkovou se protáhl na celé tři roky a rodinu s ní plánoval také.

‚‚Neřekl bych, že to jsou zrovna biologické hodiny. Spíš je to v tom, že z lásky k těm potomkům by si je měl člověk udělat co nejdřív, aby s nimi strávil co nejvíc času. Ale zároveň je samozřejmě chcete přivést do nějakého kontextu, kdy jste připravený. Ale co je to být připravený, že jo,‘‘ nechal se ještě před pár měsíci herec slyšet. No, zdá se, že teď si bude muset Jirka najít pro své potenciální potomky novou maminku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!