Máj Šárka Rooya přivítá srdíčkem ve formě vinuté perly

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Šárka nás naučí vyrobit si srdíčko z vinuté perly
Šárka nás naučí vyrobit si srdíčko z vinuté perly
archiv FTV Prima

reklama

Je tady květen, měsíc zelených luk, světla, tepla a lásky. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se tentokrát zaměří na plevele rostoucí v trávníku a poradí, jak některé z nich zdravě využít do salátů i jak se zbavit těch nežádoucích. Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se v rubrice Prima NÁPADY pustí do výroby posuvné lišty na dveře. Pořízení štěňátka s sebou kromě radostí nese i rozhodnutí o tom, čím a jak ho krmit. Veterinářka Míša Riedlová prozradí, jak štěňata odstavit, kdy začít dávat granule i jak správně změnit krmení. Po práci na zahrádce si každý rád odpočine, a tak poradíme, jak a z čeho si můžete udělat domácí wellness přímo u vás doma či na zahradě.

Pusťte se také do výroby posuvné lišty na dveře
Autor: archiv FTV Prima Pusťte se také do výroby posuvné lišty na dveře

Máj je lásky čas a Šárky Rooya proto ukáže, jak si vyrobit srdce ve formě vinuté perly. V miniseriálu o plánování zahrad tentokrát představíme neustále se proměňující venkovskou zahradu s jejím autorem Petrem Hodonickým. Zaměříme se i na přihnojování okrasných dřevin, zalévání na zahradě i nové trendy v osazování truhlíků.

Miniseriál o plánování zahrad se zaměří na venkovskou zahradu
Autor: archiv FTV Prima Miniseriál o plánování zahrad se zaměří na venkovskou zahradu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 2. května 2021 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!