Maminka Decastelo ani náhodou nepatří do starého železa! Září na titulní straně pánského časopisu!

Snad nikdy nebyla tak sexy! Moderátorka Eva Decastelo se i ve svých šestatřiceti letech nebojí odvázat! I jako maminka dvou ratolestí se pustila do focení titulky pro pánský časopis Playboy. A je se rozhodně na co dívat! Eva totiž doslova zraje jako víno!
PICTORIAL: Eva Decastelo
PICTORIAL: Eva Decastelo
Jan Tůma

reklama

I když Eva Decastelo rozhodně není žádná modelka, její sexappeal by jí mohla závidět kdejaká modelka. To ostatně dokazuje právě nyní- na novinových článcích ji můžete vidět na titulní straně pánského časopisu Playboy. Uhrančivý pohled a pevná prsa zahalená pouze do kamínků- to je zbraň, která má přilákat mužské čtenáře.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

A my věříme, že přiláká. Protože tahle mamina prostě stojí za to! Eva v posledních měsících výrazně zapracovala na své postavě, upravila jídelníček a tvrdá dřina přinesla ovoce. Pohledem na její dokonalé křivky se tak mohou pokochat, mimo manžela, i čtenáři Playboye.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva),

 

Manželem moderátorky je od roku 2009 publicista René Decastelo, se kterým má dvě děti- Michaela a Zuzanu. Věříme, že i on je s výsledkem focení velmi spokojený.

Eva Perkausová pro Playboy - sexy fotky

Playboy: Eva Perkausová natočila luxusní video, které vás nenechá klidnými

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!