Mandrage se po letech vrátí do malých klubů

Mandrage
Mandrage
instagram

reklama

Původně plzeňská kapela Mandrage po letech sestoupí z velkých koncertních podií a vrátí se do malých klubů, kde před téměř dvaceti lety začínala. „Po těch letech na velkých pódiích jsme se rozhodli trochu zavzpomínat na naše začátky, odkud jsme vlastně přišli a kde to všechno začalo. Taky si tím připomeneme, proč jsme stále tady a vytváříme hudbu – pro lásku k ní samotné i pro lidi, se kterými a pro které hrajeme,“ říká kytarista kapely Pepa Bolan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Velkomeziříčané a Kolíňané děkujeme za víkendové koncerty, bylo to bájo. #Mandrage #Tour #VelkeMezirici #Kolin

Příspěvek sdílený MANDRAGE (@mandrageofficial),

Začátkem nového roku se tedy vydávají na klubové turné, kde zazní písně, které kapela mnoho let nehrála. A v čem turné bude ještě jiné? Změna nastane v samotné scéně. Zmizí veškeré technické vychytávky a projekční obrazovky, kterými je Mandrage pověstná. Důvodem je, že se chtějí soustředit výhradně na muziku a být svým fanouškům co nejblíže.

Jako předkapela bude hrát skupina Lety Mimo a o after party se postarají samotní členové Mandrage, kteří se vystřídají u mixážního DJského pultu. Turné, během kterého zahrají ve 12 českých městech, startuje 24. ledna v Pardubicích.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámy a pánové, nedávno jsme slibovali, že pro vás budeme mít jednu velkou novinu. O víkendu jsme odehráli poslední koncert v rámci turné k naší poslední desce Po půlnoci a rozhodli jsme se, že hned v lednu navážeme další sérií koncertů, tentokrát ovšem poněkud netradičních: čeká nás klubové turné! Je to pro nás krok vlastně docela hluboko do minulosti, a i když z něj máme trochu obavy, je to krok vpravdě vytoužený. Nepovezeme s sebou žádná velká světla ani zvuk, žádné drahé na míru šité kostýmy, žádný velký tým lidí, žádné kamiony s technikou. Jen my, pár našich nejbližších a písničky, často takové, které jste od nás neslyšeli hodně dlouho. Budeme hrát na kytary a budeme hrát nahlas a bude to spousta zábavy, to můžeme zaručit. Kdo se těší? <3 Vstupenky jsou k dostání ode dneška na @ticketstream.cz a kapacity jsou omezené, tak moc dlouho neotálejte. #Mandrage

Příspěvek sdílený MANDRAGE (@mandrageofficial),

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!