Manžel na zkoušku zamotá hlavu Anně Faris. Znáte její nejslavnější roli?

Nenechejte si ujít americkou romantickou komedii Manžel na zkoušku v hlavní roli s Annou Faris. Podívejte se, jak karma umí zatočit s obyčejným životem jednoho bohatého a rozmazleného playboye, který je povoláním syn. Film vysíláme 2. ledna 2021 na Primě ve 20.15.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Manžel na zkoušku - upoutávka

reklama

Když se muž a žena rozhodnou pro svazek manželský, měli by být v první řadě zamilovaní a v druhé řadě by o sobě měli vědět alespoň nějaké informace. To není však případ Leonarda a Kate, kteří sice manželé nejsou, ale to Leonard neví, nepamatuje si to.

Leonardo Montenegro je bohatý mexický synáček, jehož otec vlastní velkou společnost a také luxusní jachtu. Na lodi potká Kate, která má tři syny, studuje a ještě si přivydělává roznášením pizzy a úklidem. Rozmazlený Leonardo se s Kate snaží udělat svou služku a dává ji nesmyslné příkazy. Ta takové zacházení odmítne a Leonardo ji za to schodí do vody. 

Jak se Kate Leonardovi pomstí?

Netrvá dlouho a sám Leonard z lodi při nočním veselí vypadne, navíc při tom utrpí totální ztratu paměti. Druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici vyhlásí pátrání po jeho rodině, protože z něho nedokážou dostat žádnou infomraci.

Užijte si nový rok s naším bohatým romantickým obsahem online na iPrima.cz:

Kate se náhodou dozví o Leonardově úrazu a začne vymýšlet svůj ďábelský plán. Obstará si falešný oddací list a začne se vydávat za jeho ženu, aby se mu pomstila. Začátek bude pro oba těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před Leonardem jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku?

Leonarda překvapily děti.
Autor: Videocine Films Leonarda překvapily děti.

4 zajímavostí o Anně Faris, která si zahrála Kate:

  1. Asi nejznámější role Anny Faris je Cindy ze Scary Movie. Tuto roli nejdříve odmítla, později ji přijala a vydělala si tak 1 milion amerických dolarů.
  2. Anna má holandské, anglické, francouzské, německé, skotské a waleské předky.
  3. Je herečkou, ale také zpěvačkou.
  4. Anna měla hrát i ve filmu Scary Movie 5, ale kvůli těhotenství se natáčení nezúčastnila.
  • Manžel na zkoušku nastupuje 2. ledna 2021 na Primě ve 20.15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!