Martin Kraus: Měl bych začít myslet na rodinu

Pokud jste si v skrytu duše myslely na Martina Krause, tak na nějakou akci nezbývá příliš mnoho času. Jednak má dlouhodobý vztah a jak nám nyní prozradil, začíná myslet na rodinu.
Show Jana Krause - 10.5.2013 - Martin Kraus
Show Jana Krause - 10.5.2013 - Martin Kraus

reklama

 

Martin Kraus je v poslední době v kurzu: Objev roku v anketě TýTý 2012 za roli Dana Pánka v seriálu Cesty domů, porotce při volbě České Miss 2013. Není divu, že si s ním chtěl popovídat i Jan Kraus – dnes večer se na něj můžete těšit v jeho Show Jana Krause.

My jsme si ho vzali na kus řeči a překvapení bylo na světě: Herec nedávno oslavoval a jako každý normální chlap se začíná těšit na rodinný život.

Jen si to poslechněte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Martin Kraus v SJK

Na Show Jana Krause, kde vedle jeho jmenovce Martina vystoupí i první dáma české burlesky Lady Mousellyca a autoři známých videoklipů ViralBrothers, se podívejte v pátek ve 22.20 na Prima family.
Co svému hostiteli prozradí, se dozvíte ZDE

reklama

reklama