Máte propracované mimické svaly? Igor Chmela je v tom přeborník!

V pondělí 6. dubna jste mohli sledovat poslední epizodu prvního vlastního seriálu Prima COOL Po hlavě. V roli mozku hlavního hrdiny Indyho v podání Petra Buchty se představil Igor Chmela, který svými mimickými svaly předvedl doslova koncert výrazů tváře.
 Igor Chmela předvedl schopnosti svých mimických svalů.
Igor Chmela předvedl schopnosti svých mimických svalů.
TV Prima

reklama

Vědci doposud rozeznávají 43 mimických svalů, které zaručují možnosti dělat grimasy. Údajně až 19 svalů některým jedincům chybí kvůli rozdílnému vývoji. To ale zřejmě není případ Igora Chmely, který evidentně disponuje plnou výbavou.

 Igor Chmela předvedl schopnosti svých mimických svalů.
Autor: TV Prima Igor Chmela předvedl schopnosti svých mimických svalů.

Během natáčení COOLáckého seriálu Po hlavě, kde si Chmela střihl roli mozku hlavního hrdiny Indyho, si herec vyzkoušel tolik různých výrazů, že z toho zrak přecházel.

 Igor Chmela předvedl možnosti svých mimických svalů.
Autor: TV Prima Igor Chmela předvedl možnosti svých mimických svalů.

„Po natáčení mě bolel celý obličej, ale byla to neuvěřitelná legrace. Režisér, scenárista a producent v jedné osobě Martin Barták mě nechal vyřádit se,“ pochvaluje si Igor Chmela svůj mimický maraton.

 Igor Chmela předvádí schopnosti svých mimických svalů.
Autor: TV Prima Igor Chmela předvádí schopnosti svých mimických svalů.

Pokud se vám po Igorovi bude stýskat, můžete si ho coby mozek v seriálu Po hlavě užít znovu na webu Prima COOL. Případně se můžete pokochat Igorovým improvizačním koncertem v Partičce nebo ho vidět v poněkud netradičním světle – coby lékaře v seriálu Modrý kód. „Největší radost ale budu mít, až se zase bude moct chodit do divadel a já se se všemi uvidím v našem Divadle Verze,“ dodává Igor.

Igorovi zřejmě nechybí jediný mimický sval.
Autor: TV Prima Igorovi zřejmě nechybí jediný mimický sval.

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!