Megan Fox předvedla luxusní tělíčko! Takhle má maminka 3 dětí vypadat

V rodině této tmavovlásky bude na Valentýna pořádně horko! Herečka a modelka Megan Fox (31) není z těch, které by si den co den dávali na Instagram nové příspěvky. Nyní se ale jejím fanouškům poštěstilo, Megan zveřejnila pořádně žhavé fotky ve spodním prádle ze své nové kolekce.
Megan Fox
Megan Fox
instagram/@the_native_tiger

reklama

‚‚Valentýn je za rohem a já představuji novou kolekci,“ napsala Megan k jedné ze žhavých fotek na svém Instagramu. Sledující hvězdy jen těžko uvěřili, že Megan je matkou tří dětí, které porodila svému muži Brianu Greenovi. A aby toho nebylo málo, nejmladšího syna porodila herečka teprve před rokem. Už nyní je ale opět ve skvělé formě a podobné snímky si může dovolit.

Megan Fox už nějakou dobu spolupracuje s módní značkou Frederick's of Hollywood. Zároveň je její tváří a kreativní ředitelkou. Ačkoli má perfektní figuru, po třetím těhotenství to prý nebyl žádný med. Musela se hrozně přemlouvat k výkonům, ale nové fotky ukazují, že píle a snaha přináší ovoce. 

 

Příspěve

 

Příspěvek sdíle

Hvězda ,,Transformers" se nechala slyšet, že její tajemství skvělé figury spočívá ve vynechání pečiva a uhlohydrátů z jídelníčku: ,,Žádné krekry, houstičky a chipsy, zkrátka nic nezdravého. Jediné, co si dovolím je káva, jednou denně." Zároveň navštěvuje celebrita pravidelně posilovnu a cvičí i doma. Dámy, vezměme si z Megan příklad!

 

Přís,

 

Příspěvek s,

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!