Metalová supersíla vznikla v Česku! Máme na to důkaz

Bohemian Metal Rhapsody se začala zapisovat s jistotou do pamětí lidí libujících si v drsnější hudbě již od loňského června. Tehdy vyšel klip k písni "Nejsme vyhořelí". Vzestup hvězdy superbandu opisuje čáru směřující hodně vysoko. Od května rozjíždí skupina svou první tour, na které nesmíte chybět!
BMR
BMR
instagram/bohemianmetalrhapsody

reklama

Radim Pařízek, bubeník legendární bandy Citron, se nezalekl prvotního vlažného přijetí svého projektu Bohemian Metal Rhapsody (dále BMR) a vsadil vše na jistotu. Druhý klip – k písni "Vše ti můžu slíbit" už se zalíbil mnohem více.

BMR už má za sebou i zkušenost s živým koncertováním. Mladí i ostřílení hudebníci metalového kolosu si premiéru odbyli na Masters of Rock. Na Ostravě v plamenech už přesně věděli, co je na jevišti potřeba.

Bohemian Metal Rhapsody se vydává na první tour
Autor: instagram/@bohemianmetalrhapsody Bohemian Metal Rhapsody se vydává na první tour

Těsná kazajka dílčích koncertů se ale ve švech rozervala a vichřice BMR se vyřítila do měst. Prvním cílem se stane Letní Parket Výrava, kde se 11. května strhne hotová apokalypsa. BMR si tam zahraje po boku velikánů zvučných jmen - Traktor, Komunál, Citron – a další..

V plánu je dost následujících živáků, takže netřeba truchlit, když nějaký prošvihnete.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama