Michal David ulovil další zpěvačku. S Markétou Konvičkovou nazpívali duet

Michal David má na kontě další duet! Tentokrát oslovil zpěvačku Markétu Konvičkovou. Je pravda, že nejznámější český hitmaker, už zpíval skoro se všemi předními českými zpěvačkami. Ale třeba taková Lucie Bílá mu zatím stále odolává. Ovšem prý to nebude trvat dlouho a i ona podlehne.
5. 2. 2018 TOP STAR: MICHAL DAVID MÁ NA KONTĚ DALŠÍ DUET - TENTOKRÁT OSLOVIL ZPĚVAČKU MARKÉTU KONVIČKOVOU.
5. 2. 2018 TOP STAR: MICHAL DAVID MÁ NA KONTĚ DALŠÍ DUET - TENTOKRÁT OSLOVIL ZPĚVAČKU MARKÉTU KONVIČKOVOU.

reklama

Markéta Konvičková se vrátila na místo, které jí pootevřelo dveře do světa showbyznysu. Nahrávací studio Michala Davida totiž stálo u jejích začátků. První píseň, kterou měla možnost nazpívat, nesla název „Nenech mě čekat“ a napsal jí právě Michal David. Ovšem od té doby uplynulo osm let a na světě je píseň nová. Společný duet s názvem „Už svítá“ možná bude bodovat i za hranicemi. Chtěli, aby bylo z textu jasné, že jsou kolegové a ne milenci. Nechtěli nějakou velkou poetiku. “Nazpíváme i anglickou verzi, protože to zkusíme dostat i za hranice. Někde v nějaké německé hitparádě by to mohlo fungovat, tak uvidíme,“ prozradila Konvičková

Najít společný kompromis bylo prý trošičku těžší, přece jen Michal má hlavně taneční pecky a Markéta je spíš příznivcem soulu a R´n´B. Navíc nahrávání občas zpestřil Markétin dialekt. „To mají všichni Ostraváci. Mají krátké zobaky. Tak já vždycky říkám: Marky, ne už svita. Ale dlouze! Už svííítááá,“ poučoval Michal. „No je pravda, že žiji v Ostravě a studuji tam vysokou školu. Nehodlám se stěhovat do Prahy a v tom případě asi ten krátký zobák mít budu.“ řekla Markéta.

Společný duet můžete slyšet na turné Michala Davida, které startuje prvního června.

Autoři: Michaela Široká, Ilona Blašková

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!