Milan Peroutka vydal se svými Perutěmi nový klip Slunce!

Kapela Perutě pod vedením Milana Peroutky (28) vydává svůj pátý videoklip, pro tentokrát k singlu Slunce. Barvené ladění předznamenává i nový grafický koncept chystané desky, jejíž součástí bude i překvapení. Než se ale nové desky dočkáme, pojďme zhodnotit právě nový videoklip.
Milan Peroutka a Perutě
Milan Peroutka a Perutě
Newsletter Perutě

reklama

Mladá a dynamická kapela Perutě, kterou založil frontman skupiny Milan Peroutka, hraje písničky vlastní tvorby již od roku 2013. Dalšími členy kapely jsou kytarista Šimon Martínek, klávesák Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň.

‚‚Song je o snění, které je pro mě základem všeho. V tomhle snění se objevuje dívka, se kterou je vše bezstarostné, a já se na naše setkávání při usínáních těším. Do té chvíle, než přijde zase prázdné melancholické ráno. Sny neberou ohledy na to, jestli ve dne něco končí, nebo začíná, zajímá je jen západ a východ slunce. Jejich stěžejní čas působnosti,‘‘ komentuje novou skladbu sám zpěvák Milan Peroutka. 

Nový videoklip se natáčel ve studiu v Klecanech. Kamery a režie se ujal Mirek Šmikmátor a o střih se postaral Jaroslav Kašík, který spolupracoval například i na videoklipech pro kapelu Chinaski, rappera Rytmuse nebo DJ Wiche.

Od nálepky syna bubeníka Olympicu se už Milan Peroutka ale dávno distancoval. Teď se pokouší zabodovat i se svou kapelou Perutě. S tou vydal v uplynulých letech několik singlů, které se ale na české hudební scéně moc neprosadily. V poslední době se mu ale závratně rychle daří svou kapelu prosadit a nová plánovaná deska by k tomu mohla přispět o to víc. Zkrátka a dobře, tahle kapela na to rozhodně má. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Perutě (@peruteofficial),

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!