Mladší bratr Jana Bendiga hercem! Řekli byste to do něj?

Zpěváka Jana Bendiga (24) nezná jen málokdo. O jeho sourozencích se ovšem v médiích nemluví, proto je jeho mladší bratr Marcel (19) velkým překvapením. Ten se dal na kariéru herce a v současnosti natáčí nový seriál. Uvidíme, kam budou směřovat kroky nadějného mladíka.
Marcel Bendig
Marcel Bendig
instagram/@aplausincz

reklama

‚‚Je to moje první natáčení, mám z toho velkou radost,‘‘ nechal se slyšet nadšený Marcel. O herecké kariéře snil už od útlého dětství a dnes se mu jeho přání splnilo. ‚‚Chtěl jsem být hercem od malička. Viděl jsem výzvu v televizi, že hledají romského chlapce, a tak jsem se přihlásil. Hraji šestnáctiletého kluka, ale ve skutečnosti mi je devatenáct,‘‘ říká o své možnosti natáčet nový český seriál.

Na natáčení se potká s hvězdnými jmény jako Jiří Dvořák (51) nebo Marek Němec (37). ‚‚Velmi se mi líbí, že tento film má ambici ukázat česku, jak to tady doopravdy s rasismem je. Věřím, že to rasistům může nastavit zrcadlo a třeba je to i změnit k lepšímu. Já jsem totiž ve svém životě už několikrát terčem rasismu byl,‘‘ dodává chlapec. Uvidíme, zda se na české kinematografické scéně objeví nová vycházející hvězda.

I zpěvák Jan Bendig se nejednou zmiňoval, že byl i se svými sourozenci terčem rasistických poznámek a nátlaku. Nejhorší to prý bylo ve škole a urovnalo se to, až se stal Honza trochu známějším. Kvůli šikaně musel vystřídat dvě základní školy a ani potom to nebylo lepší. Teď se ale blýsklo na lepší časy a rodina Bendigů se rozrůstá o další hvězdu českého šoubyznysu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!