Moderátoři zpravodajských relací Primy prozradili, jak slavili své 25. narozeniny

Moderátoři všech zpravodajských relací se sešli ke slavnostnímu přípitku ke 25. narozeninám televize Prima. Při této příležitosti hvězdy Primy prozradily detaily ze zákulisí i to, jak slavily své pětadvacáté narozeniny.
Připíjíme petadvacetileté dámě Primě.
Připíjíme petadvacetileté dámě Primě.
archiv FTV Prima

reklama

Než v Top Staru všichni začali gratulovat, museli projít kostymérnou a maskérnou. „Jsem na pudr zvyklej, protože nás vždycky před závodem pudrovali, abychom byli hezký v televizi,“ prozradil Roman Šebrle.
Karel Voříšek jen zářil. „Je to nadhérné, užasné a oceňuji to, že moji kolegové moderátoři vypadají úplně stejně jako v té televizi,“ směje se Karel Voříšek.

Sledujte na videu, jak oslava 25. narozenin v Top Staru proběhla:

 

Nejvíc záběrů a videí ze zákulisních příprav nabral Michal Kavalčík z Divošek. „Dneska jsem ulovil čtyři své oblíbené moderátory, se kterými jsem fotku ještě neměl, takže už se teším, až to dám na svůj profil,“ radoval se Kavalčík.

Je nám spolu Prima už 25 let

25 let televize Prima: Pusťte si to nej z programu online

Moderátorky hlavních zpráv Terezie Tománková a Klára Doležalová zase prozradili, co dělali ve svých pětadvaceti letech.

„Když mi bylo dvacet pět let, tak jsem pracovala na Primě jako redaktorka zpravodajství, politické zpravodajství, vdala jsem se, když mi bylo dvacet pět – a to je tak asi všechno, co si pamatuju, hodně jsem pracovala,“ prozradila Terezie Tománková.

Karel Voříšek jen zářil. „Je to nadhérné, užasné a oceňuji to, že moji kolegové moderátoři vypadají úplně stejně jako v té televizi.“
Autor: archiv FTV Prima Karel Voříšek jen zářil. „Je to nadhérné, užasné a oceňuji to, že moji kolegové moderátoři vypadají úplně stejně jako v té televizi.“

"Moje dvacáté páté narozeniny jsem vymyslela tak, že všichni ke mně přijdou v maskách. Já jsem se převlékla za Dolly Buster, protože mi kamaráda říkala podle příjmení Doležalová zkráceně Doly, tak jsem si z přezdívky udělala legraci. Měla jsem paruku a vycpáno, kde bylo třeba,“ směje se Klára Doležalová.

Slavnostní přípitek na 25 let Primy.
Autor: archiv FTV Prima Slavnostní přípitek na 25 let Primy.

Sandra Parmová z Odpoledních zpráv si své první vysílání na Primě pamatuje dodnes. „Pamatuju si to úplně přesně, protože jsem ten den 1. ledna 2011 na moje dvacáté páté narozeniny poprvé vysílala, takže Silvestr před tím jsem si vůbec neužila, měla jsem příprav na vysílání plnou hlavu,“ prozradila Sandra.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!