Modrooký klučina z filmu Jak na věc se stal tatínkem!

Kdo by to byl řekl! Roztomilý kluk, který zazářil po boku Hugha Granta ve filmu ‚‚Jak na věc‘‘, se stal tatínkem. Nicholas Hoult (28) a jeho přítelkyně Bryana Holly (24) si teprve pár dní užívají nové role rodičů. Bývalá modelka Playboye porodila herci děťátko.
Nicholas Hoult
Nicholas Hoult
instagram/@nicholashoult

reklama

Informace, že se hvězda filmu ‚‚X-Men: Apokalypsa‘‘ stala otcem, prosákla skrz blízké přátele Nicholase. Ani Hoult, ani jeho milá o těhotenství i dítěti ale veřejně nemluvili. ‚‚Novinku se snažili skrývat co nejdéle, dnes jsou ale hrozně šťastni a nic je netrápí. Ani fakt, že už o dítěti všichni vědí,‘‘ zmínil jeden z kruhu přátel herce.

O vztahu Houlta a Holly se začalo mluvit před rokem. Nikdo ale nečekal, že těhotenství přijde tak záhy. Před Nicholasem byla dívka přítelkyní nevlastního bratra Kim Kardashian, Brodyho Jennera. Houltův nejzářnější vztah byl s herečkou Jennifer Lawrence, se kterou chodil 2 roky. Poté se dvojice rozešla, opět dala na rok dohromady, ale slepený vztah se znovu rozpadl. Od roku 2014 byl Nicholas oficiálně svobodný a považován za jednoho z nejlukrativnějších ženichů Hollywoodu.

Největší seriálová role potkala Houlta v roce 2007, kdy přijal nabídku na roli Tonyho Stonema, vůdce party, v seriálu SKINS. Nicholas byl za tuto roli nominován na Walkers Home Grown Talent Award a nechával se mnohokrát slyšet, že to byla jeho nejzajímavější role a cítil se v ní jako ryba ve vodě. Seriál opustil v rámci generační výměny roku 2008. A začal se věnovat divadlu.

reklama

reklama