Mohli jsme to vycítit. Viděli jsme znamení. A teď… Stalo se

Mark Wahlberg v hlavní roli mrazivého snímku Nighta Shyamalana, co více si na nedělní večer přát? Scény nasycené strachem, originální téma, boj o holý život, napětí, paranoia…
Stalo se
Stalo se
Twentieth Century-Fox Film Corporation

reklama

Kdo by neznal Mistra napětí, producenta, scénáristu a režiséra úspěšných thrillerů M. Nighta Shyamalana! Velké M v označení Mistr napětí je skutečně správně, jelikož jde o režisérovu oficiální přezdívku.

Pokud nejste až tak zanícení filmoví fanoušci, možná vám není známé jeho jméno, leč jeho filmy určitě znát budete! Šestý smysl, Vyvolený, Znamení, Vesnice, Žena ve vodě… Všechny ty má na svědomí on, a to nejen po stránce režijní, ale i po té scénáristické.

Opět nás čeká perfektní vystižení atmosféry strachu, vcítění se do pocitů lidí hozených do absolutní nejistoty, vylíčení chaosu, kdy všechno, co jsme dosud znali, již neplatí a je nahrazeno děsuplnou realitou, ve které je všechno možné. Shyamalan tohle prostě umí a znovu to dokazuje.

Podívejte se na televizní upoutávku s thrilleru Stalo se:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stalo se - upoutávka

Epidemie se šíří velkými městy

Elliot Moore (Mark Wahlberg) je mladý učitel přírodních věd, který učí na střední škole ve Filadelfii. Jeho život stejně jako životy všech jeho blízkých je brzy poznamenán katastrofou drtivého dopadu. Amerikou se začne šířit neznámý virus, který útočí na základní lidský pud – na pud sebezáchovy. Lidé, kteří se nakazí, ho ztrácí a důsledky jsou děsivé. Epidemie se šíří velkými městy jako lavina a Elliot spolu se svojí ženou, kolegou a jeho osmiletou dcerou se pouští na zběsilý úprk do neobydlených částí Pensylvánie, kde doufají, že by se jim mohlo podařit před nákazou schovat…  

Možná jste netušili, že…

  • M. Night Shyamalan pochází z Indie a narodil se do rodiny vyhlášených lékařů. V osmi letech dostal svou první videokameru a již tehdy se projevil jeho nebývalý talent pro kinematografii. Ve svých sedmnácti letech už měl za sebou pětačtyřicet podomácku natočených filmů.
  • Za thriller Šestý smysl obdržel Shyamalan dvě nominace na Oscara – za scénář a režii. Celkově byl snímek nominován na sedm zlatých sošek a stal se druhým nejúspěšnějším filmem roku 1999, co se tržeb týče.

Stalo se si nezapomeňte pustit v neděli ve 22.35 na Prima MAX.

reklama

reklama