Monkey Business vydávají nový klip! Dělají si legraci z policistů!

Kapela Monkey Business jejíž frontmanem je showman Matěj Ruppert vydala svůj druhý videoklip k písni z nového alba. Humorem sobě vlastním si dělají legraci z policistů. Podívejte se!
Monkey Business
Monkey Business
instagram

reklama

Funková kapela Monkey Business vydala 26. října nové album s názvem Bad Time for Gentlemen a teď představila nový videoklip k písni Cpt. Pheromone and Sgt. Nicotine. Na klipu se podíleli hned tři režiséři – David Rauch, Pavel Mrázek a Matěj Ruppert.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SENTIMENTU ZÁCHVAT ANEB KRUH SE UZAVŘEL. . . ...někdy začátkem roku 2004 mě brácha vzal v podstatě náhodou do ostravského klubu Fabrik na koncert kapely, kterou jsem v té době neznal, jen její název mi něco říkal. Monkey Business, jen s Matějem Ruppertem, protože Tonya Graves byla tou dobou těhotná...Koncert to byl fascinující, nálož energie, tlak, jízda... S oblibou říkám, že v tom Fabriku stojím s otevřenou pusou dodnes. Řekl jsem si tehdy, že tohle musím jednou zažít z druhé strany barikády.... Je rok 2018 a “Mankáčům” vychází nová deska Bad Time for Gentlemen, která končí sólem na bariton saxofon (řekněte mi, která kapela na to má dnes koule!!!) a je mi velkou ctí a splněným snem, že jsem desku tímto sólem obdařil zrovná já děkuju, @monkeybusinesscz #romanholy @ruppertmatej #tonyagraves #terezacernochova a spol #monkeybusiness #warnermusiccz #dreamcometrue #badtimeforgentlemen #funk #pop #disco #music #art #baritonesax #newalbum #love #praha #czechrepublic

Příspěvek sdílený Ondřej Klímek (@ondrejklimek),

Do hlavní role obsadili herce Matěje Hádka, který prchá před policisty. Cpt. Pheromona pak ztvárňuje herečka Kateřina Klausová a Sgt. Nicotina představuje Adam Vacula. Scénky jako z hollywoodského trháku bylo ale obtížné natočit. „Když jsme vymysleli, jak by měl klip vypadat, vůbec jsme nevěřili, že by se ho skutečně mohlo podařit realizovat. Produkčně byl totiž velmi náročný,“ přiznává zpěvák Matěj Ruppert. „Natáčelo se na souši, na vodě i ve vzduchu,“ říká. Videoklip je jako vždy vtipný a velice originální. Posuďte sami!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!