Mordparta s Jiřím Bartoškou a Vojtěchem Kotkem se vrací na Primu!

Divácky úspěšný kriminální seriál Mordparta se vrací na obrazovky Primy. V hlavních rolích samí charismatičtí herci, jako jsou Jiří Bartoška, Pavel Batěk, Markéta Plánková nebo Vojtěch Kotek. Užijte si Mordpartu od úplného začátku už ve středu 6. ledna ve 20:15 na Primě.
Mordparta
Mordparta

reklama

Markéta Plánková hraje v Mordpartě bývalou právničku, která přesedlala do světa vražd a temnoty a policejní uniformu oblékla vůbec poprvé v životě. Změnila kvůli tomu i barvu vlasů.

Osmidílný seriál Mordparta se odehrává na oddělení obecné kriminality úřadu justiční a kriminální policie v krajském městě. Navozuje severskou, mnohdy až ponurou atmosféru, ze které naskakuje husí kůže. Pátráte po vrahovi, zároveň zjišťujete, že sami vyšetřovatelé bojují s vlastními démony a problémy. Jak moc blízko si vás pustí k tělu? Jaké jsou jejich osobní neřesti? Co skrývají, když za sebou zavřou dveře svých domovů?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta (1) - upoutávka

„Mordparta je dobře napsaná, líbí se mi na ní, že každý díl je jeden ucelený případ, ale zároveň každý detektiv tam má linku, která proplouvá všemi díly,“ okomentoval seriál herec Pavel Batěk, který si jako vyšetřovatel Pavel užíval každou minutu příprav seriálu.

1. díl seriálu Mordparta řeší případ mrtvé Nevěsty

Hvězdy v rolích vyšetřovatelů

Ve hvězdně obsazené partě vyšetřující brutální, otřesné a drsné zločiny uvidíte herecká esa Jiřího Bartošku (vyšetřovatel Colombo), Markétu Plánkovou (vyšetřovatelka Naďa), Vojtu Kotka (vyšetřovatel Kája), Pavel Batěk (vyšetřovatel Pavel), Jiřího Bábka (šéf oddělení Milan).

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!