Muzikál aneb Cesty ke štěstí. Dobrodružství pod taktovkou Petra Maláska na nedělní večer

Příjemná letní atmosféra, jednoduché zápletky, lásky, tanec, hudba, sympatický ansámbl… zkrátka pokud jste o tomhle českém muzikálovém počinu z roku 2016 ještě neslyšeli, budete příjemně překvapeni. Pohodu u televizní obrazovky si vychutnejte v neděli od 20.15 na Primě.
GALERIE: Fotky z filmu Muzikál, aneb Cesty ke štěstí.
GALERIE: Fotky z filmu Muzikál, aneb Cesty ke štěstí.
FTV Prima/ Bioscop

reklama

Snímek nás zavede do třídy jedné pražské konzervatoře. Její studenti, mladí talentovaní zpěváci a tanečníci, odjíždějí na letní soustředění, kde dostanou za úkol nazkoušet Starce na chmelu v původním muzikálovém provedení. Jenže moderní mládež není příliš nadšená z představy, že má svým talentem mrhat na něco tak starého a českého. Navíc: Patrik nechce alternovat s Davidem (Adam Mišík), kterého považuje za protekční dítě, Milan je hned na začátku poslán domů, neboť u něj našli trávu, a do všeho se přimíchá fotograf Martin (Martin Pisařík).

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muzikál aneb Cesty ke štěstí - upoutávka

Během zkoušek ovšem studenty kouzlo Starců zcela pohltí a začnou vymýšlet, jak by choreografii doplnili o nové prvky – o klasický tanec, ale i moderní styly jako street dance či hip-hop.
Kromě neúnavné snahy nazkoušet to nejlepší muzikálové představení, které může odstartovat jejich profesionální kariéru, provází tento prázdninový příběh vznik nových lásek a přátelství, spousta tance a zpěvu a všechno je to zahaleno závojem táborové poetiky. Zkrátka letní muzikálová show jak má být, navíc prosycená nestárnoucími songy Starců na chmelu a v sympatickém mladém „balení“. Na horký sobotní večer jako dělané.

GALERIE: Fotky z filmu Muzikál, aneb Cesty ke štěstí.
Autor: FTV Prima/ Bioscop GALERIE: Fotky z filmu Muzikál, aneb Cesty ke štěstí.

Možná jste o filmu Muzikál aneb Cesty ke štěstí netušili, že…

Za hudbu muzikálu stojí Petr Malásek, syn slavného pianisty a skladatele Jiřího Maláska. Komponování hudby pro film a divadlo je to, na co je Petr Malásek odborník.  

O choreografii filmu se postarala jeho žena Dana Morávková.

V režii Slobodany Radun se těšte na Vicu Kerekes, Romana Vojtka, Martina Písaříka, Jiří Korna, Adama Mišíka, Vladimíra Polívku, Anna Fialovou, Václava Koptu, Josefa Laufera, Jaroslavu Obermaierovou a další.

Ve filmu jsou sice použity původní písně Starců na chmelu, nejedná se však o jeho remake.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí vysíláme v neděli 21. června od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!