Na houpačce pošesté: Panenky s příběhem i rajská na dva způsoby

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte pořad Na houpačce. Šestý díl rodinného pořadu sledujte už v sobotu 8. května v 17.55 na Primě.
Na houpačce (6)
Na houpačce (6)
achiv FTV Prima

reklama

Každý, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, jistě uvítá nový magazín Na houpačce. Týdeník plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

Nejprve si prohlédneme středočeský srub v Línech. Zjistíme, jaké řemeslo přežije věky a proč je důležité rekonstruovat podle tradičních metod.

Svátek maminek

Kromě toho si vyrobíme překvapení pro maminku, řekneme si, proč slavit tak významný den alespoň pusou a kde se vlastně vzal svátek maminek? Abyste byli v obraze, Eva vám vysvětlí nejen jeho historii, ale také to, kdo se o jeho slavení v Česku zasloužil. Věřte, že přesně tyto informace se vám budou hodit, a zjistíte, že právě tato oslava má svůj hluboký historický smysl.

Záběry z pořadu Na houpačce 6
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 6

Víte, že si můžete ušetřit práci a z jednoho hrnce připravit rajskou polévku i omáčku? Zdravou, jak také jinak. Navíc tento tip vám ušetří čas při přípravě večeře.

Mrkneme se do Egypta a popovídáme si s Češkou, která zde zachraňuje zatoulané psy. Zdravě si zacvičíme a v neposlední řadě se budeme bavit se třemi generacemi maminek. Co si předávají a v čem spočívá síla žen?

Záběry z pořadu Na houpačce 6
Autor: archiv TV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 6

Na závěr je dobré zmínit židovské přísloví: „Bůh nemůže být všude, tak stvořil matky.“ Přesně v tomto duchu si užijte následující neděli a nezapomeňte – popřát své mamince.

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů.

Záběry z pořadu Na houpačce 6
Autor: archiv TV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 6

Vždy v sobotu se diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!