Na obrazovkách Primy vidíte historicky největší image kampaň! Podívejte se na rozhovor s kreativním ředitelem Primy Michalem Pacinou

Skupina Prima spustila zatím doposud největší image kampaň na podporu svého hlavního televizního kanálu a značky Prima. Spoty jsou na obrazovce k vidění od začátku června. Jedním z autorů celého konceptu je kreativní ředitel Primy, Michal Pacina, se kterým jsme pro vás připravili rozhovor.
Odstartovala největší image kampaň v historii Primy
Odstartovala největší image kampaň v historii Primy
archiv FTV Prima

reklama

Prima spustila svoji novou image kampaň. Kampaň komunikuje základní hodnoty důležité pro její klíčové cílové skupiny, jako jsou přátelství, sounáležitost a rodina. Kreativní ztvárnění zachycuje reálné lidi, kteří v běžných životních situacích zažívají společné zážitky, stejně jako je spolu prožívají diváci u televizních obrazovek.

„Spojuje nás víc, než si myslíme, a to je Prima!“

Prima spouští historicky největší image kampaň! Podívejte se na ni

Doposud největší kampaň skupiny Prima bude k vidění nejen na kanálech skupiny Prima, ale i v dalších media typech. Podívejte se na rozhovor s Michalem Pacinout ze společnosti Department, která kampaň realizovala. Michal Pacina je zároveň kreativním ředitelem televize Prima.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Michal Pacina – rozhovor o nové kampani Primy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!