Na obrazovkách Primy vidíte historicky největší image kampaň! Podívejte se na rozhovor s kreativním ředitelem Primy Michalem Pacinou

Skupina Prima spustila zatím doposud největší image kampaň na podporu svého hlavního televizního kanálu a značky Prima. Spoty jsou na obrazovce k vidění od začátku června. Jedním z autorů celého konceptu je kreativní ředitel Primy, Michal Pacina, se kterým jsme pro vás připravili rozhovor.
Odstartovala největší image kampaň v historii Primy
Odstartovala největší image kampaň v historii Primy
archiv FTV Prima

reklama

Prima spustila svoji novou image kampaň. Kampaň komunikuje základní hodnoty důležité pro její klíčové cílové skupiny, jako jsou přátelství, sounáležitost a rodina. Kreativní ztvárnění zachycuje reálné lidi, kteří v běžných životních situacích zažívají společné zážitky, stejně jako je spolu prožívají diváci u televizních obrazovek.

„Spojuje nás víc, než si myslíme, a to je Prima!“

Prima spouští historicky největší image kampaň! Podívejte se na ni

Doposud největší kampaň skupiny Prima bude k vidění nejen na kanálech skupiny Prima, ale i v dalších media typech. Podívejte se na rozhovor s Michalem Pacinout ze společnosti Department, která kampaň realizovala. Michal Pacina je zároveň kreativním ředitelem televize Prima.

Michal Pacina – rozhovor o nové kampani Primy
Michal Pacina – rozhovor o nové kampani Primy

reklama

reklama