Náchodské Masarykovo náměstí v sobotu ožije. Zpravodajský kamion Prima přijede... za vámi!

Sedmou zastávkou roadshow Prima jede... za vámi je město Náchod. Zpravodajský kamion TV Prima přiveze na Masarykovo náměstí nejen živé vysílání zpravodajské hodiny, ale i bohatý doprovodný program. Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle
Prima jede... za Vámi Gábina a Roman

"Do Náchoda se podívám vůbec poprvé. Vím, že odtud pocházejí skvělé mažoretky, takže se těším, že je poznám stejně jako město a naše tamní diváky," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Prima jede... za vámi - Ostrava - Obrázek 2 Foto:

"V Náchodě jsem nikdy zatím nebyla, tak se moc těším. Snad vyjde počasí a užijeme si se všemi prima den. Náchode, v sobotu ahoooj," těší se i Bára Kozáková z Krimi zpráv.

 

Prima jede... za Vámi Kraus Foto: "Náš zpravodajský kamion je fenomén, jsem rád, že se divákům líbí, protože oni dělají atmosféru, na kterou se těším i v Náchodě," dodává moderátor Diváckých zpráv a elitní reportér VIP zpráv Tomáš Kraus.

 

Zpravodajské hodině předchází velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartuje Lucie Šilhánová. Na Masarykově náměstí postupně zazpívají ABBA STARS či muzikálové hvězdy Tomáš Löbl, Petra Doležalová a František Pytloun.

 

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Náchodě probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

Prima jede ... Asekol Ostrava - Obrázek 8 Foto:

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Náchod.

Podívejte se na reportáž o Náchodě

Prima jede...za vámi - Náchod - Mix
Prima jede...za vámi - Náchod - Mix

 

Náchod - Státní zámek

Turisté, město Náchod je tu zajisté pro vás

 

CHKO Broumovsko

Chráněná krajinná oblast Broumovsko – ideální místo pro váš výlet

Prima jede... za Vámi Plakát Náchod Foto:

Prima jede... za Vámi Plakát Náchod

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama