Najednou jsme rodina. Mark Wahlberg s Rose Byrrneovou objevují klady a zápory pěstounské péče

Pohodová filmová komedie inspirovaná skutečnými událostmi ze života spisovatele a režiséra Seana Anderse Najednou jsme rodina vám zpříjemní Nový rok. Je prima být spolu také 1. ledna 2021 ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Najednou jsme rodina - upoutávka

reklama

Pěstounská péče má svoje přednosti i strasti, o čemž se přesvědčí Pete (Mark Wahlberg) s Ellie (Rose Byrneová), když zjistí, že jejich vysněné dítě má hned dva mladší sourozence. Jejich rodina se tak přes noc rozroste o tři členy, na což nejsou manželé s nulovými rodičovskými zkušenostmi rozhodně připraveni.

S notnou dávkou odvahy se ale v tomhle emočním dojáku s řadou humorných scén pustí do svých nově nabitých povinností. Tihle dva prostě touží vytvořit svým dětem skutečný domov!

Mark Wahlberg s Rose Byrrneovou v komedii Najednou jsme rodina.
Autor: Skupina Prima/ Najednou jsme rodina Mark Wahlberg s Rose Byrrneovou v komedii Najednou jsme rodina.

Najednou jsme rodina

Komedie/ drama, USA (2018)

Hrají: Mark Wahlberg, Rose Byrneová, Octavia Spencerová, Isabela Mercedová, GustavoQuiroz, Julianna Gamizová, TigNotaro a další

reklama

reklama