Násilí na ženách je stále velký problém, říká herečka Nicole Kidman

Padesátiletá herečka Nicole Kidman poctila svou návštěvou charitativní akci organizace Future Without Violence, která se zabývá násilím na ženách. Přítomnost Nicole na této události není náhodná, před třemi dny vyhrála herečka cenu Emmy za roli Celeste Wright v seriálu Sedmilhářky (Big little lies), kde je zneužívání žen jedním ze zásadních témat.
Nicole Kidman
Nicole Kidman

reklama

„Osvětlujeme téma násilí v rodině. Je to zákeřná a podlá nemoc, která se rozprostírá na mnohem větším území, než se zdá. Je spojena se studem a s přáním nechat vše pod pokličkou. Udělení této ceny značí váš zájem o danou problematiku. Takže, děkuji,“ obrátila se herečka k publiku na předávání v Microsoft Theater.

 

 

Nyní je však řeč o přítomnosti Nicole na dobročinné akci, pro kterou si vybrala černý model z  Haute Couture kolekce podzim – zima ruské návrhářky Ulyany Sergeenko. Korzet šatů je z poloprůsvitné krajky a podprsenka si své místo v modelu nenašla. Je evidentní, že mnozí muži doslova přilnou k obrazovkám, aby si tyto fotografie prohlédly blíže.

Autor: Pavlína Švarcová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!