Pusťte si NEJDOJEMNĚJŠÍ díl Ano, šéfe! a exkluzivní bonusy k němu

Pamatujete si na tento díl? Štáb Ano, šéfe! zavítal do malebné obce Řetenice v Kašperských horách. Manželé Lázňovští sem přišli z Prahy. Totálně změnili svůj život. Jsou pracovití, kuchařkou, pro kterou je tato štace útěkem od násilnického partnera, by se prý Zdeněk Pohlreich nechal okamžitě adoptovat.
 Dva podnikavci přišli do hor z Prahy a totálně změnili svůj život.
Dva podnikavci přišli do hor z Prahy a totálně změnili svůj život.
archiv TV Prima

reklama

Pravidelní diváci pořadu Ano, šéfe! vědí, že kuchyní, kde by šéfovi opravdu chutnalo, bylo dosud poskrovnu. Tady pěje samou chválu. Dokonce i personál tu mají ochotný. Přesto se ale penzionu Rosa nedaří. 

Takto na návštěvu Rosy vzpomíná Zdeněk Pohlreich: „Rosa pro mě byla velikým překvapením. Na nádherné Šumavě se ukrývají před ostatními a asi i před sebou prima lidé i se svými osudy, tajemstvími a také bolestmi. Zdá se, že Šumava je zrozená pro ty nejdojemnější epizody VI. série," uvedl Zdeněk Pohlreich a postupem času se ukázalo, že právě díl ze Šumavy patřil k vůbec nejdojemnějším za celou éru vysílání Ano, šéfe!   

Další bonusy i celé epizody oblíbeného pořadu Ano, šéfe! sledujte on-line

VIDEO BONUS. Sami majitelé vzpomínají na natáčení takto:

Nelitují, že se do pořadu přihlásili? „Rozhodně nelituji. Když pominu tu ‚krátkodobou televizní slávu‘, tak pro mě je nejdůležitější, že jsem byl pochválený od jednoho z největších kuchařů. Jeho rad se držíme dál,“ říká Jindřich Lázňovský. Zároveň ale přiznává jisté obavy: „Netušíme, co může po odvysílání dílu nastat. Samozřejmě, že máme obavy, abychom vše zvládli. Připravit se na to ale asi nedá,“ konstatuje Lázňovský.

Paní Janě, šlo po natáčení o život. Lidé ji marně hledali v kuchyni. Co se stalo? Koukněte se na našem dalším BONUSOVÉM VIDEU:

A zde ještě památná scéna, v níž šéf poprvé ochutnal nejlepší knedlík:

 

Zuzana Schneidewind

reklama

reklama