Nejslavnější české muzikály a megahity z nich v jednom večeru a z bezpečí domova

Užijte si muzikálové árie dvou nejúspěšnějších českých hudebních autorů, které znějí takto společně poprvé v jednom večeru. Koncert nejslavnější české muzikály si vychutnejte v pondělí 21. prosince ve 20. 15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nejslavnější české muzikály - upoutávka

reklama

Během velkolepého představení se můžete zaposlouchat do největších muzikálových árií Karla Svobody a Michala Davida a vychutnat si jejich megahity jako Jsi můj pán, Teď královnou jsem já, Asi do věží nebo Lásko má já stůňu.       

Slavné songy zpívají hvězdy českého muzikálu jako Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Jan Kopečný, Vojtěch Drahokoupil, Michaela Gemrotová, Radka Fišarová a další. 

Nejslavnější české muzikály.
Nejslavnější české muzikály.

Za doprovodu více než stočlenného orchestru uslyšíte největší pecky z muzikálů Dracula, Monte Cristo, Golem, Noc na Karlštejně, Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika a Muž se železnou maskou.

 „V Čechách jsou prakticky dva legendární skladatelé muzikálů, a to Karel Svoboda a Michal David. Rozhodli jsme se uspořádat tento koncert a spojit dvě věci – poctu s charitou. Tento jedinečný koncert je poctou těmto dvěma velikánům českých muzikálových árií,“ říká Oldřich Lichtenberg, producent koncertu, který měl premiéru v lednu v O2 aréně. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!