Nejúspěšnější český film Ženy v běhu online! Exkluzivně v iPrima Videopůjčovně

Celý film Ženy v Běhu si konečně můžete přehrát online! Užijte si českou filmovou komedii pro všechny, kdo mají rádi dobrou náladu a chtějí se nabít pořádnou dávkou pozitivní energie a silných emocí:
Přehrajte si celý film Ženy v běhu online.
Přehrajte si celý film Ženy v běhu online.
achiv FTV Prima/ Ženy v běhu

Filmovou komedii Ženy v běhu, kterou v historii české kinematografie od roku 1992 viděl miliontý divák v nejkratší době od premiéry (již za 42 dnů), můžeme jen doporučit!

V hlavních rolích se těšte na skvělé herce, kterými jsou Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka nebo Martin Hofmann.

Ženy v běhu jsou filmem zdařilých hlášek, vykreslujícím mezilidské vztahy, které vycházejí z ústřední rodiny. Upozornění: v jejích členech se možná leckdo pozná.

Přehrajte si filmovou komedii Ženy v běhu online v iPrima Videopůjčovně:

"Obdivuji ženy, kolik toho dokážou ve svém životě zvládat – péči o rodinu, zaměstnání a mnoho dalších věcí. Jsou vlastně v neustálém běhu, stejně jako naše hrdinky, které si k tomu přibraly ještě běh maratonský," říká Martin Horský, scenárista a režisér úspěšné české komedie Ženy v běhu, a poukazuje na dva významy, které v sobě její název nese. 

Zároveň vyvrací případný předsudek, že by film byl jenom pro ženy. "Rozhodně není! Je to komedie pro všechny, kdo mají rádi dobrou náladu a chtějí se v kině nabít pořádnou dávkou pozitivní energie a silných emocí."

Podívejte se na trailer k filmu Ženy v běhu:

Ženy v běhu - Upoutávka HbbTV
Ženy v běhu - Upoutávka HbbTV

Děj filmové komedie Ženy v běhu

Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání. Jaké? Zaběhnout maraton!  Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. 

Pusťte si scénu, která čtyřem ženám a jejich okolí změní život:

Ženy v běhu - Tátovo poslední přání
Ženy v běhu - Tátovo poslední přání

Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Nejstarší Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel (Ondřej Vetchý) ji už dvacet let neumí, nebo nechce požádat o ruku.

Prostřední Bára (Veronika Khek Kubařová) touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. Její biologické hodiny bijí na poplach. A nejmladší Kačka (Jenovéfa Boková) sice chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku.

Vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah

Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti. Je zřejmé, že dcery mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě…

A ještě jedna exkluzivní ukázka z filmu Ženy v běhu. 

Ženy v běhu - Přidej víc!
Ženy v běhu - Přidej víc!

ČR, 2019

Scénář a režie: Martin Horský

Producent: Tomáš Hoffman

Kamera: Jan Drnek

Střih: Ondřej Hokr

Hrají: Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka, Martin Hofmann 

reklama