Nepovedená dovolená Thajsku a Bridget Jonesová bude s rozumem v koncích!

Kolotoč s Bridget Jones na Primě pokračuje dál. Ve čtvrtek ve 20.15 uvidíte, jak si Bridget Jones poradí se svou novou láskou. A hlavně pochopíte, že nemá tak úplně vyhráno, přestože našla toho správného. Nebo ne?
Bridget Jonesová
Bridget Jonesová
Universal pictures

reklama

Od té doby, co Bridget proběhla půlku Londýna v tygrovaných kalhotkách, je Mark Darcy častým návštěvníkem jejího bytu. A postele. Bridget, Mark a my všichni jsme si jisti, že je to láska. Bridget se třicet let honí za perfektním partnerem, kterého konečně má. Zapomněla však na jednu lásku, která je mnohem důležitější než partnerská...

Největší a nejúspěšnější vztah, který kdy můžeme mít, je ten, jenž máme sami se sebou. Ve chvíli, kdy respektujeme sebe se všemi svými chybami, můžeme budovat vztah s někým jiným. A to se děje těžko ve chvíli, kdy se neúspěšných patnáct let brodíte životem ruku v ruce s dietami a prací, která vás nebaví...

Deník Bridget Jones- PROMO
Deník Bridget Jones- PROMO

Proč je zrovna Bridget s Rozumem v koncích? Možná proto, že má vedle sebe muže, kterého vždy chtěla. Muže, který ji miluje takovou, jaká je. Snáší její nálady a sebepodceňování. Bohužel pro Bridget, vztah s Markem není bubina v jiné dimenzi, daleko od všech těch dlouhonohých dvacetiletých stvoření, která dělají Markovi asistentku.

Víte, proč je v každé z nás tak trochu Bridget Jones?

Pro smůlu úspěšného právníka Darcyho ani Bridgetin svět se neobejde bez všech těch nenapravitelných, ale okouzlujících Hugh Grantů. Najít toho správného ještě neznamená, že budete celý život šťastní v jednom vztahu, který se nikdy nezmění. Bridget sama pochopí, že vztah je jako slon z porcelánu, s kterým se musí pohybovat opatrně. Aby na to vůbec přišla, bude se muset pustit na exotickou cestu, která se pro ni stane vězením. Vysloveně.

Co jste nevěděli o slavné Bridget Jones

Jak dopadne krásně poťouchlá Bridget, která se znovu významně potká s Hugh Grantem? Bude bojovat o srdce rezervovaného anglického právníka?

To vše uvidíte ve filmu Bridget Jones: S rozumem v koncích ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama