Nesmrtelný Ozzy trpí Parkinsonovou chorobou

Zdánlivě nesmrtelný, nezničitelný Ozzy Osbourne přiznal boj s nepříjemnou nemocí. S pravdou ven šel v americké show Good Morning America, kde byl hostem spolu se svou chotí Sharon.
Ozzy trpí Parkinsonem, ale nevzdává se.
Ozzy trpí Parkinsonem, ale nevzdává se.
instagram/@ozzyosbourne

reklama

Snad všem divákům spadla čelist, když legenda a duchovní otec metalové hudby Ozzy Osbourne přiznal, s jakými těžkostmi se poslední rok potýká. Jedenasedmdesátiletý zpěvák se rozhovořil: „Podstoupil jsem operaci na krku, kvůli které mám zkřivené všechny nervy. Pak jsem zjistil, že mám mírnou formu..,“ poté se nakřáplý hlas Prince Temnot vytratil a pohled se mu stočl k manželce. Ta za něj větu dokončila: „Je to Parkin 2, což je druh Parkinsona.“

Nemoc sice není smrtelná, ale život dokáže zkomplikovat hodně. I proto se Ozzyho vystoupení rušila nebo se jim měnily termíny konání. Podobně tomu bylo i s koncertem, který se měl konat v Česku. Původní únorové vystoupení v O2 areně se přesunulo až na listopad. Doufejme, že Ozzyho zdraví opět nezklame.

„Ta nemoc je taková, že máte dobrý den, dobrý den a pak přijde opravdu špatný den,“ pokračovala Sharon v popisu přůběhu nemoci. 

Ale ani taková nemoc jako Parkinson Ozzyho neodtrhla od práce, která mu je vším. Nové album by mělo vyjít v nejbližších dnech a k němu vyšlo i několik klipů. Světové turné už je narýsované a naplánované.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama