Nezvedný syn v Rizzoli a Isles: A jaké herce zlobily děti ve skutečnosti?

Pořádně se tentokrát zapotí policista a Janin přítel Vince Korsak. Jeho nevlastní syn postřelí policistu! Jak to dopadne? Dřív než to dnes od 22.45 na Primě v Rizzoli & Isles zjistíte, mrkněte na nezdárná dítka známého policisty, nechtěný přírůstek velmi speciální agentky a jednoho žlutého hrdiny.
Korsakův nevlastní syn je pěkné "kvítko"
Korsakův nevlastní syn je pěkné "kvítko"

reklama

Drzá dcerka

Pamatujete německého komisaře Wolffa? Krom řešení kriminálních případů ho neminuly ani starosti otcovské, a tím spíš, že na ně byl sám.

A Verena Wolff tedy nebyla zrovna bezproblémové děvče, byť vysloveně do sígra měla daleko. Potyčky s Vereninými teenagerovskými patáliemi zabraly pěknou řádku dílů, korunu pak tomu dodalo její brzké, nechtěné těhotenství. Ale ostřílený Wolff to ustál.

Komisař Wolff si se synem užil své

Komisař Wolff si s dcerou užil své

 

 

Mimozemšťané útočí!

Obětí zákeřných „emzáků“ se stane členka organizace Torchwood Gwen Cooper. Hrdinku oblíbeného „spin offu“ Doctor Who (otřesný český překlad Pán času) během mise pouhý den před její vlastní svatbou pokouše zlovolný mimozemšťan.

Gwen se otřepe… a v den své svatby se probudí s devítiměsíčním břichem, neboť právě kousnutím se přenáší těhotenství tohoto druhu mimozemšťanů. Nositeli jejich plodů jsou lidé, z kterých si mimozemská rasa své potomstvo s chutí vykuchá. Opravdu dáreček.

Nejslavnější spratek světa

Kdo by neznal malého, žlutého, ježatého darebáka, který zatápí otci Homerovi, mamince Marge a zvlášť pak sestře Líze a řediteli Skinnerovi? Jo – a taky Leváku Bobovi, nad nímž však zatím Bart vítězí. Ale dovedli byste si představit Barta jako slušňáka? Nejenže bychom přišli o pravidelné vypisování jeho zlotřilostí na školní tabuli, darebáctví je snad už samou podstatou žlutého chlapce. Bart je totiž přesmyčkou anglického slova „brat“ – tedy spratek.

A nesmíme zapomenout na Barta Simpsona!

A nesmíme zapomenout na Barta Simpsona!

 

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně dnes ve 22.45 na Primě.

Co takhle začít znovu?

Kdy se začít znovu po rozvodu seznamovat?


reklama

reklama