Nicolas Cage se ocitne v drogovém podsvětí v pátek večer. Dívejte se na Ďáblovi běžce

Další kousek Nicolase Cage, tentokrát ze světa pašování drog, vám přinášíme 20. března ve 22.00 na Primě.
Ďáblovi běžci
Ďáblovi běžci
Quiver Distribution

reklama

Po úspěšném seriálu z drogového podsvětí Narcos, který jsme vysílali na Prima Cool, vám Prima přináší film s tématem dealerského podsvětí Ďáblovi běžci.

Cesta kokainu vede od chudých pěstitelů po ty nejbohatší dealery, kteří ho pak pouštějí mezi lidi. Když se začnou ztrácet balíčky se značkou ďábla, musí šéf gangu cestovat spolu se zásilkou a hlídat všechny, kteří by se rádi obohatili cizím zbožím. Policie se snaží případy nové nebezpečné drogy řešit a kokain sledují...

Podívejte se na upoutávku filmu Ďáblovi běžci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ďáblovi běžci - upoutávka

Dívejte se na akční snímek s Nicolagem Cagem 20. března ve 22.00 na Primě.

7 zajímavostí Nicolase Cage

  1. Vlastní na hřbitově v New Orleans hrobku ve tvaru třímetrové pyramidy.
  2. V mládí zanechal střední školy, aby se mohl plně věnovat herectví.
  3. Za to, že se Johnny Depp stal hercem, může Nicolas Cage. Johnnyho manželka Lori ho představila Nicolasovi a ten mu odporučil, aby namísto hudby zkusil raději herectví.
  4. V mládí zanechal střední školy, aby se mohl plně věnovat herectví.
  5. Nicolas "Cage" Coppola nechtěl chodit díky příjmení ve stínu svého slavného strýce Francise Forda Coppoly, a tak si začal říkat podle svého oblíbeného komiksového hrdiny Luka Cagea.

reklama

reklama