Nová megashow Máme rádi Česko!

České celebrity na pranýři vědomostí. Dávaly pozor ve škole? Znají historii své země, filmové hlášky, písničky? Nový pořad Máme rádi Česko prověří nejen znalosti diváků, ale především jejich vědomosti. Startujeme s příchodem dubna.
Máme rádi Česko hl. foto
Máme rádi Česko hl. foto

reklama

Velkolepou vědomostní zábavnou show Máme rádi Česko bude provázet populární ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni“ v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří - Lou Fanánek Hagen!


Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Kolik toho o Česku vědí herci, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého šoubyznysu?

Máme rádi Česko v dubnu na Prima family!

Podívejte se na rozhovor s režisérem show Michaelem Čechem:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko - rozhovor s režisérem

reklama

reklama