Nový videoklip Davida Kollera exkluzivně na Primě

Po čtyřech letech vydává muzikant David Koller novou desku. Videoklip k první písni –Ty a já z připravovaného alba David Koller – Teď a tady, které vyjde koncem listopadu, viděli diváci poprvé exkluzivně v pondělních VIP Zprávách.
David Koller 1000
David Koller 1000
Prima

reklama

„Je to úplně nová věc, dneska jsem to vytáhnul ze střižny. Je to o takové beznaději a celý tam shořím,“ řekl zpěvák divákům Televize PRIMA k premiérovému uvedení svého nového videoklipu.


Na vzniku alba se podílel uznávaný producent a dirigent Petr Kofroň. Do studia David Koller pozval svého dlouholetého kamaráda, slovenského bubeníka Martina Valihoru a kytaristu Michala Bugalu.

 

Režijního vedení videoklipu se ujal Martin Krejčí. Jeho obrazová podoba se dokončovala v Londýně, ve společnosti Frame store, která vytvořila vizuální efekty mimo jiné pro oscarového Avatara nebo filmy Souboj Titánů či Sherlock Holmes, a ve společnosti The Mill, která je podepsána například pod filmem Gladiátor. Efekty dosáhly takové dokonalosti, že scénu uhoření Davida Kollera považují mnozí za počítačovou animaci. Nejtěžší asi bylo nebát se ohně, protože jsem tam hořel. Nejsou to žádný dodělávaný efekty. Hořel jsem sedmkrát a to mi docela stačilo, byl jsem potom takovej emočně rozechvělej,“ řekl ve VIP Zprávách k natáčení videa David Koller.

 

Nové album bude směsicí klasického rocku s elektro soundem, s charakteristickými „kollerovskými“ texty a feelingem. „Na příští rok chystáme turné, i když ale vlastně hrajeme celý rok,“ uzavřel povídání muzikant.

 

Podívejte se na videoklip k nové písni Ty a já Davida Kollera z připravovaného alba, který muzikant představil exkluzivně VIP Zprávám na PRIMĚ.

 

 

reklama

reklama