Ochutnávka z nového alba Majka Spirita!

Majk Spirit
Majk Spirit
instagram

reklama

Po sedmi letech od sólového debutu vydává rapper Majk Spirit svůj třetí studiový počin s názvem „Nie som tu náhodou“. První deska “Nový člověk“ (2011) a dvojalbum “Y“ (2015) dostali člena formace H16 na vrchol česko-slovenské hip-hopové scény a po tříleté pauze přichází s ambicí si tuto pozici udržet.

Tak jako na předchozích albech, tak i na tom novém spolupracoval s řadou zvučných jmen. Mezi hosty se objevily zpěvačky Monika Bagárová, Anita Soul a Veronika Strapková. Asi největším lákadlem je však Richard Müller, který se podílel na Majkovo poslední skladbě s názvem „Nie som tu náhodou“. „Myslím, že jsem nikdy nebyl s albem spokojný tak jako teď," přiznává Majk Spirit.

Z této nové desky před časem zveřejnil singl “Spokojný“. Skladba má hlubší a intimnější zvuk se saxofonem v pozadí a Majk rapuje o tom, že je potřebné uvědomovat si a vážit si všeho, co máme, a zároveň dopřát i druhým. K této písni vytvořil režisér Dušan Krajčovič povedený klip, který se točil na východě Slovenska.

Teprve před pár dny vydal další singl z nového alba s názvem “Trochu lásky“. Vytvořil k němu i videoklip, ve kterém si zahrála nejkrásnější Slovenka z roku 2012 Kristina Krajčírová. O tom, že Majk má vkus, nelze pochybovat. Co myslíte?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama