Ondřej Brzobohatý nahodil tetování a ostrůvky naděje! Kvůli roli v seriálu Linka

Herec a hudební skladatel Ondřej Brzobohatý se v nové minisérii z prostředí dispečinku tísňové linky představí jako policista, krizový intervent a také jako frajer na silné motorce. Co zvláštního musel kvůli roli podstoupit? Je toho více. Poslechněte si to v našem rozhovoru.
Ondřej Brzobohatý v roli Filipa Mrkvičky v minisérii Linka.
Ondřej Brzobohatý v roli Filipa Mrkvičky v minisérii Linka.
FTV Prima/ Linka

reklama

Když se na fotkách ze zákulisí natáčení minisérie Linka podíváte na předloktí Ondřeje Brzobohatého, nepřehlédnete tetování. Pravé, nebo odstranitelná práce šikovného maskéra? A jakou další proměnou herec prošel? Čemu, říká "ostrůvky naděje"?

Poslechněte si na extra videu Ondřejovu odpověď. Možná vás překvapí!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Linka (1): Ondřej Brzobohatý má nové tetování!

Ondřej Brzobohatý o své roli v Lince více prozrazuje: “Je tu co hrát, a proto jsem nabídku na natáčení Linky přijal. Filip Mrkvička, tedy moje postava, je frustrovaný policista, který jako vyjednavač a krizový intervent nezvládl v minulosti policejní akci a použil násilí v situaci, kdy neměl. Je za to vyšetřován a podle interních pravidel postaven mimo službu a převelen na tísňovou linku. Nedá mu to a často, i přes zákaz své nadřízené, odbíhá do akce. Nejde o žádného jednobarevného Mirka Dušína. Filip je docela komplikovaný sebestředný paličák se smyslem pro spravedlnost. To se hraje hezky a baví mě to. Snad bude i diváky.“

Nové tetování Ondřeje Brzobohatého
Autor: FTV Prima/ seriál Linka Nové tetování Ondřeje Brzobohatého

Reflektovaným úhlem pohledu je také sonda do života lidí, kteří se stávají (často nechtěně) účastníky krizových situací, také ale pohledem na lidi pracující denně ve stresových situacích a pod velkým psychickým tlakem, přesto připravené pomoci, oddělit svá osobní dramata od pracovního života.

Čtyři díly minisérie Linka, které uvidíte na Primě od 17. června každé pondělí a středu, jsou vždy dělené do jednotlivých případů. Během jednoho dílu se tak diváci mohou těšit na dva velké uzavřené případy plus drobnější výjezdy.

Už nyní se můžete podívat na exkluzivní ukázku, sestřih poutavých scén ze seriálu Linka!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!