Ondřej Sokol ve filmu Dvojníci nesleze z plátna. Budete se bavit!

Filmů o dvojnících jsou tuny. A vždycky záleží na příběhu, na kvalitě scénáře a hlavně na protagonistovi hlavní role. Ne každý herec dvojroli utáhne. V případě Ondřeje Sokola a české komedie Dvojníci se ale nemusíte bát. Ondřej Sokol je výborný jako usedlý učitel, stejně jako drzý zlodějíček. Dívejte se v neděli 9. 2. ve 20.15 na Primě.
Záběry z filmu Dvojníci
Záběry z filmu Dvojníci
Bioscop

reklama

Jeden z nich je usedlý středoškolský profesor Richard Prospal (Ondřej Sokol), který žije se svojí krásnou, ale zakyslou manželkou a dcerou Natálkou. Obléká se jako slušňák, mluví jako slušňák a žije tak, jako by z něj život pomalu vyprchával. Druhý muž je zloděj a podvodník Honza Rambousek (Ondřej Sokol), co „umí“ počítače, elektroniku, auta a zámky. Je to vtipný, šťavnatý chlápek, kterého ženy milují a on toho umí patřičně využít. Oba tito muži jsou navlas stejní. A jen díky tomu se může roztočit kolotoč vtipů a záměn.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Honza Rambousek má totiž problém. Dluží velké peníze bossovi podsvětí Vytloukalovi (Petr Nárožný), který po něm chce, aby ukradl z muzea velice cenný obraz Dívka s granátovým náhrdelníkem. Když ho ukradne, dluh se tím smázne. Když ne, tak… Jenže na Honzu se usměje štěstí a do cesty se mu připlete jeho vlastní dvojník, profesor Richard. A jejich životy se na chvíli vymění. Honza drze jako vždy využije příležitosti a „vleze“ Richardovi do jeho života. A to se vším všudy.

Jen Richardovi není do smíchu. Mafiáni mu nevěří, že není Honza. Uhání ho Honzova překrásná přítelkyně Andrea (Simona Krainová). A když mu Vytloukalovy gorily sáhnou na jeho dceru Natálku, rozhodne se začít jednat.

Českou komedii Dvojníci s Ondřejem Sokolem v hlavní roli si užijte v nedělu ve 20.15 na Primě!

Záběry z filmu Dvojníci
Autor: Bioscop Záběry z filmu Dvojníci

Těšte se na:

  • Dobré herecké obsazení
  • Petr Nárožný po dlouhé době na plátně!
  • Hlášky a gagy, které pobaví

Zajímavosti o filmu Dvojníci:

  1. Jitka Schneiderová prohlásila, že do natáčení šla, aby si konečně zahrála s Ondrou Sokolem. No, jestli tohle není od jedné z nejlépe oblékaných českých hereček pořádná poklona. Jitka si zahrála protivnou manželku profesora Richarda Prospala.
  2. Ondřej Sokol, který měl ve filmu hodně záběrů s Jakubem Kohákem, na něj prásknul, že na Koháka jednou čekal s natočením scény asi 8 hodin. Domníval se, že kolega má něco důležitého na práci. Když se Jakub Kohák vrátil na plac, ukázalo se, že se byl podívat na fotbalový zápas. Kohák na to odvětil jen: „Takový je život!“
  3. Ondřej Sokol natáčel skutečně dvojroli, a to pomocí trikových scén. Musel si pamatovat dlouhé úseky jak pohybově, co kdy a kde řekl, dokonce v jedné scéně sám sobě podává něco z ruky do ruky. A muselo se to natočit úplně přesně.
  4. Bavili se i členové štábu, jak se Ondřej Sokol mění z jedné role do druhé během jediné scény. Režisér Jiří Chlumský prý Sokola obsadil právě kvůli velké herecké variabilitě a talentu.
  5. Na místě obrazu prezidenta v gymnaziální třídě Richarda Prospala visí obraz Jaromíra Jágra, který je vyfocený stejně jako prezident Zeman.
  6. Natáčelo se v Praze, Slaném a v Litoměřicích.

Film Dvojníci si můžete vypůjčit online na Iprima.cz

Režie: Jiří Chlumský
Scénář: Petr Hudský
Kamera: Asen Šopov
Hudba: Ilja David Cmíral
Hrají: Ondřej Sokol, Jakub Kohák, Jitka Schneiderová, Petr Nárožný, Štepánka Fingerhutová, Jan Pavel Filipenský, Miroslav Etzler, Simona Krainová, Petr Čtvrtníček, Milan Šteindler, Zuzana Slavíková
Rok uvedení: 2016

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!