Oslavte čtvrtek 5. července s Primou. Čekají vás super filmy a prima zábava

Vybere si každý, milovník francouzského humoru, klasických českých komedií i kriminálek. Užijte si sváteční den ve společnosti Primy.
Junior 7
Junior 7

reklama

5. července startujeme na Primě již před půl osmou ráno komediální klasickou Jeden a půl policajta. Devon Butler je osmiletý kluk, který sní o tom, že se stane poldou. V televize se dívá na kriminálky, ví přesně, jak probíhá vyšetřování případů a se svým kámošem Rayem si neustále na policisty hraje. Jednoho dne, když se potuluje kolem opuštěného skladiště, je svědkem vraždy. Jde samozřejmě všechno nahlásit na policii. Má ale podmínku, aby jim tajnou informaci sdělil – chce se stát policistou. K Devonovi proto přiřadí policejního veterána Nicka McKenna, který sice nesnáší děti, ale společně s Devonem utvoří skvělou komediálního dvojku, která se vydává po stopách vraha…

Jeden a půl policajta
Jeden a půl policajta

V 9.15 na Primu vtrhne Lucie, postrach ulice v dětské pohádkové komedii o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely. Lucie je šestiletá holčička, která se už nemůže dočkat, až půjde poprvé do školy. A protože všechny její kamarádky jsou ještě na prázdninách, nemá si s kým hrát. Parta páťáka Osvalda totiž o malé holky nestojí. Jedině, že by dokázala svou odvahu krádeží v obchodě. Lucie se vydá do obchodního domu a tam sáhne po krabičce s formelou. A to je začátek neobyčejného dobrodružství, neboť z krabičky vylezou dvě postavičky kouzelných formeláků, které se stanou pro Lucii bájenými kamarády, s nimiž prožije na konci léta to nejbáječnější dobrodružství.

Lucie, postrach ulice
Lucie, postrach ulice

Od 10.55 se s Primou budete bavit s díky francouzským hvězdám Gérardovi Depardieu a Pierru Richardovi s komedii Uprchlíci.

Záběry z francouzského filmu Uprchlíci

Uprchlíci aneb Větší pitomec ještě banku nepřepadl

Jestli milujete Arnolda Schwarzeneggera, pak vám nesmí od 14.50 na Primě uniknout Junior!

Junior 6

Bláznivý, zábavný a milý Junior

Víte, jak narychlo zorganizovat Křtiny? Dozvíte se to na Primě do 17.50.

Křtiny

Víte, jak narychlo zorganizovat Křtiny? Dívejte se na Primě

Od 18.55 vás čekají Velké zprávy, po nich v 19.40 následují Divošky a od 19.55 TOP STAR. Ve 20.05  vás pobaví další mikrokomedie 3 + 1 z Jetelína a ve 20.20 na Primě startují oblíbené VIP Vraždy!

Prima neděle, to jsou V.I.P. vraždy. Nový detektivní seriál pro milovníky napětí i lehké nadsázky.

Detektivní seriál V.I.P. vraždy začíná: Nad propastí

Prima Partička ve 21.35 a Ano, šéfe! od 22.45 už jen završí pohodový sváteční den.

reklama

reklama