Osvěžující letní komedie Seznamka s Jiřím Langmajerem a Adélou Gondíkovou

Šaramantní Jiří Langmajer a sebejistá Adéla Gondíková v hlavních rolích příjemné letní komedie na téma internetového randění. Debutovým počinem režisérky i scénáristky v jedné osobě, Zity Marinovové, si osvěžte sobotní večer od 20.15 na Primě.
Záběry z filmu Sezn@mka
Záběry z filmu Sezn@mka
Bontonfilm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Takový Kristián 21. století je Jiří Langmajer v roli šéfa internetové seznamky, kterou poslední dobou zaplavují stížnosti nespokojených klientek.

Aby zachránil pověst svého podniku, mění čas od času image a vyzbrojen osobními informacemi z dotazníků vyráží v utajení na rande s dotyčnými slečnami. Chvíli si hraje na muže jejich snů a po pár dokonalých schůzkách beze stopy mizí. Vše samozřejmě jen kvůli byznysu – aby ukázal, že muži nejsou jen idioti a že i na seznamce jde ulovit kvalitní materiál.

Podívejte se na televizní upoutávku na komedii Seznamka:

Seznamka - upoutávka
Seznamka - upoutávka

Jeho dvojí život se ale ocitá v ohrožení, když si jako jednu ze svých dam vybere nejlepší kamarádku své ženy, Adély Gondíkové, která o jeho „pracovních“ schůzkách nemá samozřejmě ani ponětí. Smyčka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká... 

Záběry z filmu Sezn@mka
Autor: Bontonfilm Záběry z filmu Sezn@mka

Možná jste netušili, že...

  • Zita Marinovová byla s první verzí scénáře hotová za 8 dní. Ten nápad ji v hlavě ležel už dlouho. Po letech novinářské praxe v bulvárních časopisech a po čtyřech knihách chtěla své psaní posunout někam dál a kam dál se s literární tvorbou posunout než k filmu. (Mimochodem loni vyšla Zitě pátá kniha s názvem Z@tloukači, která je volným pokračováním Sezn@mky.)
  • Když svůj scénář předložila dvěma zavedeným producentským společnostem, došlo jí, že by nad svým „dítětem“ mohla ztratit kontrolu a tak se rozhodla založit si vlastní produkční společnost a film si zprodukovat sama. Rozhodující bylo prý „ano“ Jirky Langmajera a posléze jeho partnerky Adély Gondíkové. Role režisérky pak na ní zbyla tak nějak mimochodem, když na obsazení tohoto postu už nezbyly peníze a tak logicky připadla na ni.

Režie: Zita Marinovová
Scénář: Zita Marinovová
Kamera: Jiří Markvart
Hudba: Vašo Patejdl, Petr Janda
Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Martin Kraus, Jaroslava Obermaierov

Reklama
Reklama